Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Gardenia 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Gardenia 2016

Gardener27 09:30, 28 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
lojalna_ napisał(a)
Fajne te Wasze pogadanki po.....takie spotkania to sama przyjemnsc i dobra zabawa ) Przemek bogaty bedziesz malo kto Cie rozpoznal ja tez na fotce zupnie nie skojarzylam ))


Owszem, wspólne spotkanie o 12 było bardzo przyjemne ale tak szybko minęło że nawet nie wiem kiedy Później podzieliliśmy się na mniejsze grupy i poszliśmy zwiedzać

He he he Dobrze że mnie podpisali
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Kuba 09:34, 28 lut 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Przemek byłeś w Poznaniu?? Dlaczego Cię nie poznałam? Ale żal...
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Gardener27 09:37, 28 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Pewnie że byłem Jestem na grupowym
Ewo nie mieliśmy okazji ze soba porozmawiać bo za dużo się działo na tym spotkaniu Pewnie siedziałaś przy stoliku z Sebastianem a tam już nie dotarłem bo jako pierwsi się zebraliście
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
pawel_snopek 09:38, 28 lut 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Widać na foteczkach że było baaardzo miło fajnie że zostały podpisane kto jest kto lecz przed podpisaniem miałem wybitne problemy aby rozpoznać Was wszystkich Pozdrawiam
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Flower1 10:01, 28 lut 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Ale super spotkanie ,zazdroszcze tak jak wiekszosc fajne zdjecia.
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:10, 28 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82134
Gardener27 napisał(a)


Kasiu zakupów nie zrobiłem żadnych Wszędzie były piękne ciemierniki ale albo już sprzedane albo cena taka że lepiej u siebie kupić
Mi bardzo się podobały carexy w wielodoniczkach Było bardzo dużo nowości których ze świecą szukać w szkółkach Oczywiście jak pytałem czy coś można kupić wszyscy odpowiadali ... już sprzedane

Jedną rzecz zrobiłem spontanicznie gdy zobaczyłem stoisko Legutko Złożyłem reklamacje partii nasion które w tamtym roku od nich kupiłem i okazały się czymś innym niż powinny być Pan mydlił oczy jak tylko mógł ale powiedział że się sprawą zajmą i wziął namiary W następnym tygodniu mają się kontaktować

Ciekawe czy słowa dotrzyma
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alicja169 10:28, 28 lut 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Jak miło czytać Wasze wrażenia. Jedno jest pewne, że spotkanie grupy "zakręconych Ogrodniczan" ma nieodparty urok.
Następnym razem musimy załatwić znaczki rozpoznawcze. W postach z dawnych lat czytałam, że Danusia miała znaczki z logo Ogrodowiska. Warto do tego wrócić. Można nawet samemu coś takiego przygotować, uprzednio prosząc Danusię, aby pozwoliła skorzystać z tego logo.
Dla wszystkich, których nie spotkałam

Aha, jest jeszcze jedna możliwość. Obdarzony słusznym wzrostem i przez to zauważalny Sebek jako znak rozpoznawczy.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Sebek 10:41, 28 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Alicja169 napisał(a)
Jak miło czytać Wasze wrażenia. Jedno jest pewne, że spotkanie grupy "zakręconych Ogrodniczan" ma nieodparty urok.
Następnym razem musimy załatwić znaczki rozpoznawcze. W postach z dawnych lat czytałam, że Danusia miała znaczki z logo Ogrodowiska. Warto do tego wrócić. Można nawet samemu coś takiego przygotować, uprzednio prosząc Danusię, aby pozwoliła skorzystać z tego logo.
Dla wszystkich, których nie spotkałam

Aha, jest jeszcze jedna możliwość. Obdarzony słusznym wzrostem i przez to zauważalny Sebek jako znak rozpoznawczy.


Nie wiem czy logo opatentowane, ale ogrodowisko jest na pewno nim objęte
Proponuje po prostu... wziąć do siebie numery telefonów i zadzwonić jak juz się będzie My tak zrobiliśmy z Asią W sumie drugą i ostatnią? imprezą tego typu w Polsce jest zieleń to życie - reszta zlotów zazwyczaj juz odbywa się w ogrodach Wiec tam znaków rozpoznawczych nie trzeba
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Luki 11:12, 28 lut 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Miło zobaczyć nowe osoby chociaż na zdjęciach i relacje z wystawy
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
11:32, 28 lut 2016
Gardener27 napisał(a)


Kasiu zakupów nie zrobiłem żadnych Wszędzie były piękne ciemierniki ale albo już sprzedane albo cena taka że lepiej u siebie kupić
Mi bardzo się podobały carexy w wielodoniczkach Było bardzo dużo nowości których ze świecą szukać w szkółkach Oczywiście jak pytałem czy coś można kupić wszyscy odpowiadali ... już sprzedane

Jedną rzecz zrobiłem spontanicznie gdy zobaczyłem stoisko Legutko Złożyłem reklamacje partii nasion które w tamtym roku od nich kupiłem i okazały się czymś innym niż powinny być Pan mydlił oczy jak tylko mógł ale powiedział że się sprawą zajmą i wziął namiary W następnym tygodniu mają się kontaktować



z ta reklamacja to nieźle poszalałeś )) ciekawa jestem finału ...trzeba było panu powiedzieć, że pół internetu jest tym zainteresowane wtedy większa szansa na pozytywne załatwienie sprawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies