Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Gardenia 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Gardenia 2016

jankosia 12:33, 28 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Słuchajcie, ja dopiero teraz słowo skrobnę bo wczoraj wróciłam późno, a że mój małżonek obchodził urodziny to trzeba było się jakoś zachować Dzisiaj szykujemy uroczysty obiad i gości więc nie wiem czy dam radę wrzucić wieczorkiem jakieś zdjęcia. Jeśli nie to jutro
Powiem wam, że to spotkanie uratowało dla mnie całą imprezę. W porównaniu do ZtŻ na które jeżdżę regularnie Gardenia okazała się "słaba". Ani zakupów, ani inspiracji...
Fajnie za to było spotkać tych wszystkich ludzi z forum. Część znałam wcześniej, część poznałam teraz. Poznałam to może za mocne słowo, bo np wiem że między nawigatorką a Sebkiem siedziała fajna dziewczyna w białym sweterku. A ta uśmiechnięta miała czarne włosy (jej wątek już odkryłam), a kolejna osoba robi piękne zdjęcia... Inna jest bardzo podobna do zdjęcia w awatarku... Taki to stopień poznania Za to jak już się zobaczy czyjąś buzię to zawsze robi się przystępniej przy kolejnym spotkaniu. Na co zresztą liczę
Trochę mi jeszcze zajmie dopasowanie buzi do nicka ale to tylko kwestia czasu
Jeszcze raz dziękuję za spotkanie Całusy dla was wszystkich
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
lindsay80 12:44, 28 lut 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
jankosia napisał(a)
Słuchajcie, ja dopiero teraz słowo skrobnę bo wczoraj wróciłam późno, a że mój małżonek obchodził urodziny to trzeba było się jakoś zachować Dzisiaj szykujemy uroczysty obiad i gości więc nie wiem czy dam radę wrzucić wieczorkiem jakieś zdjęcia. Jeśli nie to jutro
Powiem wam, że to spotkanie uratowało dla mnie całą imprezę. W porównaniu do ZtŻ na które jeżdżę regularnie Gardenia okazała się "słaba". Ani zakupów, ani inspiracji...
Fajnie za to było spotkać tych wszystkich ludzi z forum. Część znałam wcześniej, część poznałam teraz. Poznałam to może za mocne słowo, bo np wiem że między nawigatorką a Sebkiem siedziała fajna dziewczyna w białym sweterku. A ta uśmiechnięta miała czarne włosy (jej wątek już odkryłam), a kolejna osoba robi piękne zdjęcia... Inna jest bardzo podobna do zdjęcia w awatarku... Taki to stopień poznania Za to jak już się zobaczy czyjąś buzię to zawsze robi się przystępniej przy kolejnym spotkaniu. Na co zresztą liczę
Trochę mi jeszcze zajmie dopasowanie buzi do nicka ale to tylko kwestia czasu
Jeszcze raz dziękuję za spotkanie Całusy dla was wszystkich


Tak to chyba jest z tymi spotkaniami, z częścią osób się pogada, innym tylko uda się przedstawić, do niektórych tylko się uśmiechnie, ale i tak chyba warto było pojechać, miło się ogląda Waszą relację
Jankosiu, jeśli myślałaś, że jesteś anonimowa, to już tak nie jest, choć Marta już przed Gardenią to udowodniła, czekamy na Twoje zdjęcia
No właśnie czy ta śliczna dziewczyna w białym sweterku to Janeczka?
A gdzie Ewa (Kuba), jest na jakiejś fotce?
____________________
Tu ma być ogród :)
jankosia 12:51, 28 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Swoje zdjęcia będę w poniedziałek przeglądała i wrzucała dopiero i wtedy postaram się dopasować osoby do wątków Pisałam właśnie Ryśce że za wiele do pokazania nie będzie bo wrażenia z całych targów raczej średnie, a wszystkich zdjęć mam tylko 60 czyli tyle ile zwykle cykam na jednej rabacie Nawet obiektywów nie chciało mi się zmieniać, wszystko na tzw. spacerówce robiłam. Także nie nastawiajcie się na fajne foty Wróciłam praktycznie z niczym W sensie zdjęć, bo w plecaku miałam jeszcze meconopsisa, pustynniki w ładnym kolorze i trochę nasion
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Ewa777 13:57, 28 lut 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Bardzo miło mi się oglądało Wasze zdjęcia i czytało relacje ze spotkania Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli się podzielić z tymi, którym nie dane było przyjechać. Szczególne podziękowania dla Ciebie, Bogdziu Ujęłaś wszystko w takie słowa, że od razu spływają do serca
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gardener27 14:04, 28 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
eee_taam napisał(a)



z ta reklamacja to nieźle poszalałeś )) ciekawa jestem finału ...trzeba było panu powiedzieć, że pół internetu jest tym zainteresowane wtedy większa szansa na pozytywne załatwienie sprawy


To był impuls Nie mogłem sobie odmówić jak ich miałem na wyciągnięcie ręki
Napiszę jak coś będę wiedział
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
nawigatorka 14:43, 28 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dla Edyty-kuba Ewa to ta czarna sympatyczna dziewczyna w blekitnej koszuli zreszta bardzo fajnej bo ja bardzo koszule lubie popijajaca swoja droga koktil z bidonu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Sebek 14:46, 28 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Licząc od lewej - odwróciła się Małgosia Margarete, potem Kamila, Marta Warmia, AsiaK_Z, za nią Iwona z córką no i Ewa-Kuba
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
AsiaK_Z 14:50, 28 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Yes zgadza się
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Zagajanka 16:05, 28 lut 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Pozwolę sobie zacytować zdjecie Renaty Ren133:
Zdjęcie grupowe - oprocz wszystkich wcześniej oznaczonych jest tu jeszcze Monika Jankosia (siedzi z aparatem).

A na "uzupełnieniu" kawałek Ewy (Zabaewa), Sebek, ja w białym sweterku (Zagajanka), Asia Nawigatorka i plecami Ewa (Kuba).

ren133 napisał(a)


z uzupełnieniem


I już mogę prawie wszystkich oznaczyć na poniższym zdjęciu (zaczynając od lewej):
AsiaK_Z, iwonadm z córką, Ewa (Kuba), Renata (ren133), Renata (Ryska), Monika (Jankosia), Renata (rozark), Ewa (Zabaewa), Bożena (Bogdzia).
Przy Bogdzi siedzą Agnieszka (Napia) i Ania (Mathildis).
Nie wiem tylko kim jest miły Pan w kapeluszu.

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Rumianka 16:27, 28 lut 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Wystarczy popatrzeć na rozbawione buzie, a od razu wiadomo, że spotkanko było udane i sympatyczne...Dzięki dla tych, którzy podzielili się zdjęciami i wrażeniami, by tym, co nie mogli być tam na Gardenii, nie było tak smutno...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies