Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Gardenia 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Gardenia 2016

Dorota123 17:21, 28 lut 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)
Bardzo miło mi się oglądało Wasze zdjęcia i czytało relacje ze spotkania Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli się podzielić z tymi, którym nie dane było przyjechać. Szczególne podziękowania dla Ciebie, Bogdziu Ujęłaś wszystko w takie słowa, że od razu spływają do serca


Podpisuję się pod tymi słowami, na pewno bardzo by mi się tam podobało, całe szczęście, że chcecie się dzielić zdjęciami i wrażeniami ze spotkania.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
kamila66 17:25, 28 lut 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Zagajanka napisał(a)
Pozwolę sobie zacytować zdjecie Renaty Ren133:
Zdjęcie grupowe - oprocz wszystkich wcześniej oznaczonych jest tu jeszcze Monika Jankosia (siedzi z aparatem).

A na "uzupełnieniu" kawałek Ewy (Zabaewa), Sebek, ja w białym sweterku (Zagajanka), Asia Nawigatorka i plecami Ewa (Kuba).



I już mogę prawie wszystkich oznaczyć na poniższym zdjęciu (zaczynając od lewej):
AsiaK_Z, iwonadm z córką, Ewa (Kuba), Renata (ren133), Renata (Ryska), Monika (Jankosia), Renata (rozark), Ewa (Zabaewa), Bożena (Bogdzia).
Przy Bogdzi siedzą Agnieszka (Napia) i Ania (Mathildis).
Nie wiem tylko kim jest miły Pan w kapeluszu.


Miły Pan w kapeluszu to mąż Renaty Ryski
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
lindsay80 17:28, 28 lut 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
Dla Edyty-kuba Ewa to ta czarna sympatyczna dziewczyna w blekitnej koszuli zreszta bardzo fajnej bo ja bardzo koszule lubie popijajaca swoja droga koktil z bidonu


tak też myślałam, bo wszystkich kojarzyłam oprócz tej osóbki.

Fajnie, że się spotkaliście, choć na krótką pogawędkę
____________________
Tu ma być ogród :)
ren133 18:38, 28 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Madzenka napisał(a)
Miło Was pooglądać i humory dopisują
Ale ja się pytam gdzie męskie baletki i obcasy 6,7 cm?



Balerinek nie było ale obcasy 6,7 cm już tak
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 19:12, 28 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
MariBere napisał(a)

To ja już się może przyznam. To była moja lista.

Wniosek na przyszłość: Nie pokazywać Sebkowi żadnych dokumentów, bo nigdy nie wiadomo do czego ich użyje.


... muszę wpaść do Ciebie poczytać co i jak z tym rowerem
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Alisonek 20:27, 28 lut 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Jeszcze ja nic nie napisałam
oczywiście z całej Gardenii spotkanie było najlepsze!!!! wszystkich pozdrawiam i ściskam, żałuję że nie udało mi się ze wszystkimi pogadać ale mam nadzieję że chociaż uda mi się na te wątki zajrzeć i tam Was pozdrowić.
Co do samej Gardenii 2016 r. była mniejsza niż w latach ubiegłych, za to było więcej ludzi. Aranżacje to jakaś porażka w porównaniu do ubiegłych lat, praktycznie niezauważalne. no i roślin było dużoooo mniej, na rzecz większych stoisk (bardziej dekoracyjne, większa przestrzeń a tylko kilka roślin na nich) no cóż, szkoda
Buziaki dla wszystkich :*
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 20:30, 28 lut 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
ana_art napisał(a)

Alicjo zapraszam na spotkanie w Pechcinie , zapewniam znajdziesz wówczas ogrodowiskową rodzinę a jak tak patrze na fotki to i zakupy można zdecydowanie większe poczynić

A tak zapożyczę wpis, kiedy będzie to spotkanie w Pęchcinie???
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
rozark 21:10, 28 lut 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
miła było spotkać ludzi tryskających humorem - was ogrodomaniaków

sezon ogrodniczy otwarty - życzę samych sukcesów w tym roku, aby was i wasze ogrody choróbska i plagi mszyc ... omijały
____________________
pozdrowionka
AsiaK_Z 21:23, 28 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Reniu, Tobie również życzę pomyślnej realizacji planów ogrodowych
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
chelll 22:45, 28 lut 2016


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
ana_art napisał(a)

Alicjo zapraszam na spotkanie w Pechcinie , zapewniam znajdziesz wówczas ogrodowiskową rodzinę a jak tak patrze na fotki to i zakupy można zdecydowanie większe poczynić


A na kiedy to spotkanie jest planowane? Jeszcze nie wiem, gdzie Pęchcin, ale jak trzeba, to się dowiem, żeby Was spotkać
____________________
Handmade by Elka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies