Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gożdzikowa - wiejski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Gożdzikowa - wiejski ogród

hankaandrus_44 17:27, 02 lut 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Poskrzypkę liliową tpi w zarodku, czyli za każdą bytnością szukam po liliach gdzie są, a że czerwone to łatwo je zoczyć, Tylko uchwycić trudno, refleks potrzebny. W takich kompleksach jak moje, nie do uniknięcia. Tak samo jak na szparagu , inna odmiana. też zżera licie i zostawia larwy głodomory.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ryska 18:01, 02 lut 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Przepiękne zdjęcia Basiu.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
BasiaLT 14:55, 03 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Basiu bardzo to przykre co was spotkało, tym bardziej ze strony najbliższych. Ale nie ma co bić piany, jedne drzwi się zamykają po to żeby otworzyły się inne. Jeszcze synowa przyleci z bekiem i smarkami do pasa jak zobaczy ile to pracy w takim ogrodzie.
A tymczasem koniecznie bądź tu z nami bo przecież nie ma opcji żebyś zamknęła wątek.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Basieksp 15:10, 03 lut 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10347
Witam Wszystkich.
Tak sobie po cichu czytam i co nieco podglądam. Na te czerwone robaczki mam swój sposób, one nie lubią zapachu mięty. Brałam listek mięty, gniotłam i podtykałam go tym robaczkom, uciekały. W tym roku chcę potraktować je jakimś opryskiem z mięty, jeszcze nie wiem czy napar czy jakiś olejek, no i czy nie zaszkodzę liliom, zobaczę czy zadziała.
Pozdrawiam
Basiek


sierotka napisał(a)
Basiu widzę ze masz lilie czy miałaś te ładne czerwone robaczki na nich w tym roku ?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kokesz 15:25, 03 lut 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Po co zaraz chemia. Ja po prostu przyklepuję je butem
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
gobasia 16:18, 03 lut 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Hej dziewczyny..

Wszystkie sposoby dobre oby jak najmniej chemii
Ten z miętą ciekawy ,wart wypróbowania ..
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Pszczelarnia 18:58, 03 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
gobasia napisał(a)
No to nie dobrze Zbierać musisz jak się pokażą,te robale znaczy

U mnie jakies liszki opierniczyły kokoryczkę ,same badyle zostały...i to w ciągu doby


Ha, u mnie w tamtym roku tak samo - w życiu czegoś takiego nie miałam. Ale widocznie za krótko żyję i za mało widziałam .

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sierotka 19:05, 03 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Basieksp napisał(a)
Witam Wszystkich.
Tak sobie po cichu czytam i co nieco podglądam. Na te czerwone robaczki mam swój sposób, one nie lubią zapachu mięty. Brałam listek mięty, gniotłam i podtykałam go tym robaczkom, uciekały. W tym roku chcę potraktować je jakimś opryskiem z mięty, jeszcze nie wiem czy napar czy jakiś olejek, no i czy nie zaszkodzę liliom, zobaczę czy zadziała.
Pozdrawiam
Basiek




To mietę posadzę obok może
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 19:06, 03 lut 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Kokesz napisał(a)
Po co zaraz chemia. Ja po prostu przyklepuję je butem


Oj zależy ile lilii
U mnie było tego mnóstwo były całe czerwone to te czerwone to jeszcze ale ich larwy brrrrr.

____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Basieksp 19:11, 03 lut 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10347
Hej, listkami mięty je straszyłam, bo to fajnie wyglądało jak zrobił w tył zwrot, ale listki szybko zasychały i wracały dlatego pomyślałam o oprysku, jak wypróbuję to dam znać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies