Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gożdzikowa - wiejski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Gożdzikowa - wiejski ogród

hankaandrus_44 14:25, 16 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Basiu, masz moje wirtualne wsparcie w każdym poczynaniu. To Wam ma być spokojnie i bezpiecznie do końca życia. Zapracowaliście na to.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ElzbietaFranka 14:49, 16 sty 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Właśnie przez 5 lat masz prawo cofnąć akt notarialny. Idź do prawnika.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
mirkaka 15:08, 16 sty 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
No widzisz Basieńko, ile tu dobrych i mądrych rad.
Może jeszcze odezwie się ktoś kto jest prawnikiem i lepiej Ci to wytłumaczy, co możesz teraz w tej sytuacji robić.
Choćby po to bądź z nami na forum.
Nie poddawaj się, Ty przecież jesteś jeszcze młoda
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
gobasia 15:08, 16 sty 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Co dałam to dałam cofać nic nie będę.Mam swój parter,kupiliśmy małe mieszkanko w bloku ,mam córkę za płotem ,mamy emerytury i coś tam jeszcze na czarna godzinę ,Na tym ogródku to aż tak bardzo mi nie zależy .Przykro jest ,bo potraktowali to tak jakby dostali spadek po nas ,,,My jeszcze póki co zyjemy.Nic nie rusz nic nie dotykaj ,bo to nie twoje.
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
sierotka 15:15, 16 sty 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Mirka 15:28, 16 sty 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
gobasia napisał(a)
Co dałam to dałam cofać nic nie będę.Mam swój parter,kupiliśmy małe mieszkanko w bloku ,mam córkę za płotem ,mamy emerytury i coś tam jeszcze na czarna godzinę ,Na tym ogródku to aż tak bardzo mi nie zależy .Przykro jest ,bo potraktowali to tak jakby dostali spadek po nas ,,,My jeszcze póki co zyjemy.Nic nie rusz nic nie dotykaj ,bo to nie twoje.

No to się już wyjaśniło. Współczuję .
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
anka_ 15:36, 16 sty 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
No niestety na wsi jest jeszcze inny aspekt- żeby dostać emeryturę trzeba odpisać gospodarstwo. Tak więc nie do końca tak łatwo teraz cofnąć.

Bardzo przykre Basiu co Was spotkało. Niestety takich przypadków jest bardzo dużo. Życzę spokoju mimo przeciwności losu. Życie sprawia niespodzianki, nie tylko złe. Nowy rok, nowe nadzieje, nowe plany... i wreszcie słonko się pokazało
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
ElzbietaFranka 16:00, 16 sty 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
anka_ napisał(a)
No niestety na wsi jest jeszcze inny aspekt- żeby dostać emeryturę trzeba odpisać gospodarstwo. Tak więc nie do końca tak łatwo teraz cofnąć.

Bardzo przykre Basiu co Was spotkało. Niestety takich przypadków jest bardzo dużo. Życzę spokoju mimo przeciwności losu. Życie sprawia niespodzianki, nie tylko złe. Nowy rok, nowe nadzieje, nowe plany... i wreszcie słonko się pokazało




Jest dużo bo starsi nie mają pojęcia jak przekazać gospodarstwo.
Można wydzierżawić na 10 lat dla dziecka i też dostaniesz emeryturę.
W każdym razie Basi darowizne gospodarstwa o ile to była darowizna można odkręcić zawsze. Czy ten młody człowiek o tym wie. Pewnie jakby wiedział inaczej by się zachowywał wobec swoich rodziców.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 16:03, 16 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Basiu przykre to jest, ja mam też niewesołą sytuację ze starszym synem i jego żoną. O ich ślubie dowiedzieliśmy się od mojej mamy a z nim kontaktu już ponad 10 lat nie mamy. Obraził się.

Ciężkie to jest i mocno przygnębiające.

Życzę ci dużo radosnych chwil.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElaS 17:47, 16 sty 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
gobasia napisał(a)
Sama nie wiem czy dobrze zrobiłam wciagajac was w swoje prywatne sprawy.
Myślałam sobie ,że jak tak się trochę pożalę to mi lżej na duszy będzie ,a wcale tak nie jest.

Basiu, może się mylę, ale duszenie w sobie emocji, też nie jest dobre.
Emocje trzeba uwalniać. Wypłakać, wykrzyczeć, nieraz bardzo pomaga - przegadać.
To smutne, co Ciebie spotkało.
Rozczarowanie i dzieci często idzie w parze
Dla mnie na zawsze jesteś Gobasią. Nie odchodź z Forum. Tyle osób taka decyzja zasmuca.
Przesyłam buziaki. Niech Moc będzie z Tobą



____________________
Malwowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies