Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gożdzikowa - wiejski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Gożdzikowa - wiejski ogród

hankaandrus_44 15:33, 08 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7203
Ładniutka! Cieszę się, że wyszłaś na prostą po tych zawirowaniach. Jednak to prawda, na wszystkie nasze bolączki najlepsza jest praca w ogrodzie. Pozdrowienia dla rodziny i zdrowia życzę.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
gobasia 16:07, 08 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
hankaandrus_44 napisał(a)
Ładniutka! Cieszę się, że wyszłaś na prostą po tych zawirowaniach. Jednak to prawda, na wszystkie nasze bolączki najlepsza jest praca w ogrodzie. Pozdrowienia dla rodziny i zdrowia życzę.



Haniu co raz lepiej ,wyszłam na prostą ale do normalności droga jeszcze daleka.Widzisz? już piszę z Wami,wcześniej siedziałam wpatrywałam się w monitor i nie mogłam sklecić jednego zdania.Swój ogródek zostawiłam całkowicie,nie chcę o tym mówić jest za bardzo bolesne.
Cieszę się ,że mam córkę za płotem,która chce mojej rady.Druga córka kupiła ogrod ROD ,prosi o rozmnażanie roślin...mam cel
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
hankaandrus_44 16:26, 08 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7203
Geny nie kłamią. Zasiałaś każdej z nich te ziarenka. Teraz wschodzą, chociaż jeszcze kilka lat temu, pewnie mówiły : w Życiu!

U mnie też obie córki ogrodniczkują. Synowie wiadomo, inna mentalność, ale młodszy miał nawet ksywkę Paweł-przyroda, więc jeszcze wszystko przed nim.

I jak to mówią, nie ma tego złego.... Cieszę się tym razem z Tobą. Pomidorki z Twoich nasionek zasiałam, wzeszły i jakieś urosną jak nie zmarzną bez nadzoru. Dziękuję za różę, ta ma się świetnie! Będzie pamiątka, a jak będziesz chciała sadzonkę to Tobie ukopię. hi,hi,hi
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 14:52, 09 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Cudowna wiosna i ogród zgrabny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
gobasia 15:32, 09 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
hankaandrus_44 napisał(a)
Geny nie kłamią. Zasiałaś każdej z nich te ziarenka. Teraz wschodzą, chociaż jeszcze kilka lat temu, pewnie mówiły : w Życiu!

U mnie też obie córki ogrodniczkują. Synowie wiadomo, inna mentalność, ale młodszy miał nawet ksywkę Paweł-przyroda, więc jeszcze wszystko przed nim.

I jak to mówią, nie ma tego złego.... Cieszę się tym razem z Tobą. Pomidorki z Twoich nasionek zasiałam, wzeszły i jakieś urosną jak nie zmarzną bez nadzoru. Dziękuję za różę, ta ma się świetnie! Będzie pamiątka, a jak będziesz chciała sadzonkę to Tobie ukopię. hi,hi,hi


Dziekuję Haniu
Jakby co to się przypomnę hi hi hi

takie pochlapane w tym roku do doniczek

____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 15:33, 09 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Milka napisał(a)
Cudowna wiosna i ogród zgrabny


dziękuję

pelargonie w tym roku takie sobie zafundowałam

____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Basilikum 16:12, 09 maj 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Ewa to powinna irme projektowa zalozyc
super Ci doradzila
Fajnie ze jestes z nami
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 18:35, 09 maj 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Basiu, bardzo się cieszę, że mogłam troszkę pomóc Dobrze, że możesz się dalej udzielać ogrodowo i dobrze, że jesteś tutaj
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 22:32, 09 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Bardzo ładne te białe pelargonie. Takie delikatne i eleganckie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
greg66 10:41, 10 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Fajnie, że nie odcięłaś się ogrodowo i masz swój kawałek gruntu
Dobrze, jak wszystko układa się szczególnie, że czas ucieka i szkoda na smuty i nerwy.
Piękne pelargonie.

Pozdrawiam
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies