Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

Karol99 20:13, 09 sty 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Piękne masz powojniki i jaką duża kolekcje.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
katel 20:14, 09 sty 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Lipiec 2014, Budleja Dawida.

Blue Light.

Viola i Prince Charles.

Arabella.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Iwcia 20:16, 09 sty 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Piękny ten blue light
____________________
Mój przyszły ogród
agnieszka_m 20:19, 09 sty 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Iwcia napisał(a)
Piękny ten blue light

zgadzam się cudowny
____________________
Mój mały ogródeczek :).
katel 22:09, 09 sty 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gobasiu - wedle opisów od maja do września, niestety mój rośnie na niekorzystnym stanowisku, sadzony był w pośpiechy i efekty są takie, że słabo kwitnie i co roku choruje - czeka na przesadzenie. Ten fioletowy powojnik to Viola z grupy wielkokwiatowych późno kwitnących - jak Twój zacznie kwitnąć to go rozpoznamy, zdjęcia wstawisz i go rozpracujemy.
Przyszło mi jeszcze do głowy, że jest podobny do bardziej popularnego Polish Spirit, który ma ciemniejsze pręciki:
http://www.clematis.com.pl/pl/encyklopedia?view=plant&plantid=242&searchc=&nazwa=Polish&grupa_clematis=&wielkosc_kwiatow=0&wysokosc_od=&wysokosc_do=&przyrost_od=&przyrost_do=&ciecie_typu=&strefa_od=&strefa_do=&Szukaj=Szukaj&Itemid=281
Karol99 - dzięki, mam nadzieję, że za jakiś czas będzie więcej .
Iwcia, Agnieszka_malysa - dziewczyny jest cudny a niewiele brakowało a bym go nie miała, kupiłam go przez pomyłkę chciałam Multi Blue i mi się nazwy pomyliły .

Hagley Hybrid, Elf.


Beautiful Bride, Kaen.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
olga80 22:33, 09 sty 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Jedno oko już przymykałam jak wchodziłam do Twojego ogrodu ,ale po tym co zobaczyłam to dostałam duże jak cebule.Piękne masz powojniki i nimi czarujesz i kusisz kilka odmian z pewnością wiosną wyląduje na moich rabatkach a pierwszy będzie blue light.Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
katel 22:37, 09 sty 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Ostatnie fotki z 2014 wrzesień i październik, Dereń kwiecisty.

Miskant Zebrinus, trzmielina oskrzydlona Compactus.

____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Warmia 22:43, 09 sty 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Coraz bardziej mnie interesuje ten dereń. To takie bardziej drzewko niż krzew, czy się mylę?
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
katel 23:31, 09 sty 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Olga 80 - bardzo się cieszę, że się przyczyniam do zwiększenia ilości clematisków w ogrodach .
Warmia - bardziej drzewko. W pierwszych latach podkrzesałam od dołu dosłownie ze trzy gałązki, teraz nic nie ruszam. Zobacz sobie wątek dereń kwiecisty, dziewczyny to dopiero cuda mają Justyna, Bozga, Milka - mam już kilka następnych na liście chciejstw ale derenie niestety sporo kosztują , swojego kupowałam jako maluszka na All.. (miał być Rubra ale nie jest).
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
AnnaCh 00:12, 10 sty 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiu, oj chyba bardzo się przyczyniłaś, bo właśnie myślę, gdzie by tu jeszcze jakiegoś posadzić
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies