Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Miejski ogród w wersji mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejski ogród w wersji mini

kaz742011 21:04, 27 sie 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Makusia napisał(a)


Toszka.....dokładnie


____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 21:06, 27 sie 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basilikum napisał(a)
to ja tez pochwale, ze wypicowane pieknie. A ja o malo sie dzis nie zaplakaam. W piatek przed wyyjazdem mielismy gradobicie i wszstki roliny maja dziury. Dzis wysidam z auta i pobieglam do ogrodu, sachara, wszystko lezy i dziurawe. najpierw zapomnialam o tym gradzie i mysle, ze to jakie gasienice az mi uzyli, ze wionogron ma tylko liscie te gorne dziurawe. Na pocieszenie mam bagaznik roslin do posadzenia, bede sie bawic w mistrzynie upychania

a laweczka miejska i rabata super



No masz następna z wypicowaniem .
Szkoda tych roślin co grad uszkodził ale na pogodę niestety wpływu nie mamy. Dobrze że nowego dobra nawiozłaś to będzie w zamian oczy cieszyć.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
23:48, 27 sie 2017
kaz742011 napisał(a)


Buziolki kochana . A z tą ławeczką to mus pomyśleć gdzie ją upchać. Idzie zima będziem dumać .


Basilikum 11:15, 28 sie 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
no szkoda, wygladaja jak poogryzane te moje roslinki. jak slimakw sie w duzej czesci pozbylam to grad mi rosliny podziurawil. No ale sadze od wczoraj i nowe oko cieszy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gierczusia 20:29, 29 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
kaz742011 napisał(a)


Buziolki kochana . A z tą ławeczką to mus pomyśleć gdzie ją upchać. Idzie zima będziem dumać .

Ja też buziole zasyłam gorące ,bo u nas o tej porze już pizga pierwsa klasa, a ja z uporem maniaka siedę na tarasie .. Więc jak za parę dni będzie znajomy pogrzeb, to znaczy siem ,że zaMmarzłam
Zimą to się będzie działo...wszyscy będziem planować .. A na wiosnę , jak się towarzycho rzuci do roboty, to nic ino kurz i wiater
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
kaz742011 21:10, 29 sie 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basilikum napisał(a)
no szkoda, wygladaja jak poogryzane te moje roslinki. jak slimakw sie w duzej czesci pozbylam to grad mi rosliny podziurawil. No ale sadze od wczoraj i nowe oko cieszy



Zaraz lecę sprawdzić co u Ciebie nowego .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 21:12, 29 sie 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
gierczusia napisał(a)

Ja też buziole zasyłam gorące ,bo u nas o tej porze już pizga pierwsa klasa, a ja z uporem maniaka siedę na tarasie .. Więc jak za parę dni będzie znajomy pogrzeb, to znaczy siem ,że zaMmarzłam
Zimą to się będzie działo...wszyscy będziem planować .. A na wiosnę , jak się towarzycho rzuci do roboty, to nic ino kurz i wiater


Też bym posiedziała ale jeszcze nie mam na czym . Ani mebli ani ławki. Może do następnego lata uskładam na jakie siedzisko .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Msazalka18 20:32, 04 wrz 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
Dawno mnie nie było a tu zdjęcia .... roślinki już rosną w siłę Pięknie się robi
I zobaczyłam u Ciebie trawki i berberysy A ja sobie właśnie w mojej głowie na rabacie układam Zdradź ich nazwy i pytanie za sto punktów Czy ta trawka to zimuje u nas?

pozdrawiam
____________________
zimozielony biało różowy
kaz742011 20:53, 05 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Berberys to Red Rocket. A wokół niego rośnie stipa. Niestety nie mam z nią doświadczenia bo posadziłam ją w maju. Podobno to roślina jednoroczna ale u niektórych zimuje. Jak nie przeżyje, to mam jeszcze nasionka. Posadzę ja znowu na wiosnę .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Msazalka18 21:33, 05 wrz 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
kaz742011 napisał(a)
Berberys to Red Rocket. A wokół niego rośnie stipa. Niestety nie mam z nią doświadczenia bo posadziłam ją w maju. Podobno to roślina jednoroczna ale u niektórych zimuje. Jak nie przeżyje, to mam jeszcze nasionka. Posadzę ja znowu na wiosnę .


Super wygląda stipa i berberys Dziękuję za nazwę Gdzie Ty w maju stipę znalazłaś?
Dziewczyny siały ale nie wiem czy bym miała cierpliwość do tych igiełek
____________________
zimozielony biało różowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies