Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Miejski ogród w wersji mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejski ogród w wersji mini

Msazalka18 17:39, 19 wrz 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
napisz proszę gdzie bonsaja znalazłaś i jaka cena (chyba że to tajne przez poufne ) bo zaczynam poszukiwania, a z takimi cisowymi wygibasami to ciężko jest

Słoneczka życzę
____________________
zimozielony biało różowy
kaz742011 19:56, 19 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Toszka napisał(a)
Widać ile pracy włożone. Ciekawam jak będzie za 5 lat, kiedy ogród jest na tyle rozrośnięty, ze już mocno się przenika


Mam nadzieję że nie rozczaruje. Ale trochę musimy jeszcze poczekać .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 20:02, 19 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basiula napisał(a)
Oooj, napracowałaś się przez ten rok widać super efekty.
W ogóle atakują mnie wszędzie piękne zdjęcia jeżówek i nie mogę przeżyć, że ich jeszcze nie mam.
C odo gabarytów ogrodu...ja mam podobną powierzchnię jak Ty, no, niecały ar więcej, ale za to domek malutki. W każdym razie zaczyna mi być ciasno! Niby nie, bo fajnie się taką przestrzeń ogarnia, ale miejsca mi na chciejstwa brakuje

Pięknie u Ciebie.


O zguba w końcu się odezwała . Dziękuję za pochwały. Jeżówki posadzisz wiosną, nic straconego. Ja na razie jeszcze ogarniam wszystko zgodnie z planem, to miejsca mi nie brakuje. Na chciejstwa przyjdzie jeszcze czas . W sumie taka powierzchnia działki jak mam jest w sam raz do ogarnięcia przez moje dwie ręce .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 20:15, 19 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Msazalka18 napisał(a)
napisz proszę gdzie bonsaja znalazłaś i jaka cena (chyba że to tajne przez poufne ) bo zaczynam poszukiwania, a z takimi cisowymi wygibasami to ciężko jest

Słoneczka życzę


Za słonko dziękuję. Tego dobra ostatnio coś mało. O cisie na PW napisałam.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Msazalka18 20:31, 19 wrz 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
kaz742011 napisał(a)


Za słonko dziękuję. Tego dobra ostatnio coś mało. O cisie na PW napisałam.


Dziękuję ta informacja się bardzo przyda
____________________
zimozielony biało różowy
kaz742011 20:52, 19 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Daj znać czy udało Ci się coś kupić.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
patrycja 21:27, 19 wrz 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Jak czysciutko, ładnie
____________________
Patrycja mój ogródek
kaz742011 21:33, 19 wrz 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
patrycja napisał(a)
Jak czysciutko, ładnie


Bardzo dziękuję. Lecę do Ciebie, bo coś ostatnio zaniedbałam forum.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Basiula 10:41, 20 wrz 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
kaz742011 napisał(a)


O zguba w końcu się odezwała . Dziękuję za pochwały. Jeżówki posadzisz wiosną, nic straconego. Ja na razie jeszcze ogarniam wszystko zgodnie z planem, to miejsca mi nie brakuje. Na chciejstwa przyjdzie jeszcze czas . W sumie taka powierzchnia działki jak mam jest w sam raz do ogarnięcia przez moje dwie ręce .


Ja się zorientowałam ostatnio jak byłam wiosną w Wojsławicach, że dużym niedopatrzeniem było np. to, że nie wiedziałam, że muszę mieć szałwię albo kocimiętkę
Na kilka szałwii znalazłam miejsce pod bukiem, bo mały jeszcze. Kiedyś jak będzie zabierał jej całe słońce to po prostu ją usunę. Ale ogród jest tak fantastycznie zaprojektowany, że takich miejsc jest naprawdę mało
Z jednej strony taki ar albo dwa ogrodu dodatkowy by mi się przydał, np. na ognisko, może jakiś basen (tu są naciski ze strony rodziny, bo ja nie jestem fanką), ale z drugiej strony, taki ogród jaki jest daje się ogarnąć, jak mówisz, dwoma rękami.
____________________
W basiowie
Makusia 12:24, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Wróciłam z urlopu i nowe fotki! Ślicznie różowe masz hortki, piękny ten żwirowy kwadrat- super ogród i fakt- ciekawe, jak będzie wyglądał za 5 lat
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies