Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

wilana 14:59, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Rubinek napisał(a)
Super. Będę podglądać bo u mnie w tym roku wydzielenie warzywnika jest priorytetem. Nie mam szklarenki ale spróbuje takiej uprawy pomidorów pod gołym niebem - może coś z tego wyjdzie.
Pozdrawiam serdecznie


Witaj Asiu,
ja ze względu na odmianę pomidorów musiałam mieć szklarnię. Próbowałam ze dwa razy uprawiać te pomidory pod gołym niebem ale niestety słabo się zawiązywały i nie zdążyły dojrzeć.
Jeśli będzie odpowiednia odmiana to na pewno się uda. Pozdrawiam
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 15:24, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
polinka napisał(a)
Cześć Ewka
Fajnie, że odważyłaś się ujawnić! Jestem na etapie projektowania warzywnika u siebie i każdy ogródek warzywny śledzę z zapartym tchem U Ciebie podpatrzyłam pomysł na truskawki pod krzewami owocowymi

Podpowiedz proszę jakie masz odmiany krzewów owocowych? Widziałam, że masz dużo na pniu.


Hej Polinko,
mam na pniu dwie porzeczki: czarną i białą oraz agrest (biały). Pod nimi rosną poziomki.
Wstyd się przyznać ale nie wiem co to za odmiany. Jak je kupowałam to nie zapytałam o nazwy, chciałam tylko żeby były na pniu, bo zajmują mało miejsca. Choć kupione w ciemno ładnie owocują. Przetworów z tej ilości nie będzie ale dla dzieci do podjadania jest w sam raz
Owoce porzeczki białej i czarnej są dużo słodsze od czerwonej więc wybrałam je ze względu na moje maluchy.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
asica 17:24, 15 sty 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3814
Witaj. Przepiękny warzywniak. Zdrowe rośliny. A porządek w szklarni - marzenie . Mój warzywniak też powstał dzięki inspiracji z ogrodowiska. A groziło mu już zaoranie i zasianie trawą.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Dominika11 17:29, 15 sty 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj
no ten Twój warzywnik jest superowy
czekam na dalszy rozwój, będę zaglądać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Krys 18:53, 15 sty 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Witaj Ewa sasiadko? Podaj blizej gdzie mieszkasz zapowiada sie ciekawy watek,warzywnik masz super
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
wilana 19:27, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
rozark napisał(a)
Witaj
Daleko masz do Łodzi?


Reniu,
mam około 60 km. Mieszkam w Sieradzu.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
jankosia 19:31, 15 sty 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
W Sieradzu? W końcu! Jesteś nasza Ja Zduńska
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
wilana 19:42, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
asica napisał(a)
Witaj. Przepiękny warzywniak. Zdrowe rośliny. A porządek w szklarni - marzenie . Mój warzywniak też powstał dzięki inspiracji z ogrodowiska. A groziło mu już zaoranie i zasianie trawą.


Asiu,
dziękuję. Znam Twój piękny ogród bardzo dobrze, zwłaszcza tą część warzywną. To właśnie Twoją szklarnię pokazywałam mężowi i mówiłam, że też taką chcę . Zastanawiałam się jeszcze czy nie zgapić tych ścieżek ale miałam za mało miejsca.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
AnnaCh 19:43, 15 sty 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Witam mieszkankę łódzkiego
Będę zaglądała, bo sama jestem zakręcona na punkcie warzywek Super ogródek
Pozdrawiam.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
wilana 19:48, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Krysiu i Jankosiu,
jasne że jestem wasza ! Jak przeczytałam rozmowę o namiocie na przeciwko PKSu to tak mnie z radości ścisnęło, że mówię: piszę- ujawniam się. Niestety ja raczej z tych nieśmiałych i tyle czasu mi zeszło żeby zacząć.
Mam nadzieję, że przygarniecie mnie do swojej ekipy.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies