Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

anna_t 15:33, 22 sty 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
witaj Ewo
jak dla mnie do budleji bardzo pasują różowe róże i oczywiście trawy jeszcze do tego...

rozark napisał(a)
ja mam budleje podsadzoną szałwią, żagwinem, krokusami i irysami kwitnącymi w marcu.

Reniu a miałabys jakąś fotkę takiego zestawienia?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
rozark 17:05, 22 sty 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
nie mam zdjęć bo to nowa rabata, znaczy się zrobiona jesienią
____________________
pozdrowionka
wilana 10:03, 24 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
gobasia napisał(a)


Wiesz ja też tak mam,czym więcej oglądam to mam większego doła.Wyrzuciłam wszystkie notatki,swoje bazgroły i zaczynam od początku a co mi z tego wyjdzie zobaczymy ;na razie to nie mogę zasnąć bo jak zamykam oczy to mam rabaty przed oczami


Gobasiu, hi hi mam podobnie . To znaczy, że Ty też roślinkowo zakręcona jesteś .
U mnie ładnie sypie śnieżek, jest tak świeżutko i czysto. Pozdrawiam w niedzielę
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 10:07, 24 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Aniu, Reniu i Miro, podpowiedzi zapisałam i będę teraz dumać. Pomysł na róże i wyższe byliny chyba do mnie przemawia najbardziej ale poczekam na wiosnę u Reni, bo też może być bardzo ciekawa kompozycja.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 15:21, 25 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Witam w poniedziałek Tak się zbierałam przez cały weekend aby coś napisać ale zaczytałam się nowych (dla mnie) wątkach i przepadłam. W sobotę znaleźliśmy w końcu czas aby przywieść obornik. Niech sobie leży i czeka na lepsze czasy Zrobiłam parę zdjęć ale nie będę wstawiać goownianych fotek . Pokażę Wam za to moje piękne deseczki na skrzynie. Już się nie mogę doczekać aż M. się za nie weźmie.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Karol99 15:28, 25 sty 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
A na co te skrzynie, na warzywniak?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
wilana 15:37, 25 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Mam zadołowany klon zielonokory. Czy ktoś go ma i może mi coś o nim napisać? Chodzi mi o własne doświadczenie, bo w internecie już o nim przeczytałam.
http://www.drzewa.com.pl/1432-klon-zielonokory.html
Moja mama kupiła go z myślą o własnej działce lecz został u mnie.
Jesienią jego wielkie liście dostały intensywnie żółtego koloru. A jego zielona kora zrobiła się bordowo-brązowa. Tak sobie pomyślałam, że jeśli przetrwa zimę to może znajdę dla niego miejsce u siebie w przedogródku.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 15:38, 25 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Karol99 napisał(a)
A na co te skrzynie, na warzywniak?


Cześć Karol,
tak na warzywa. Moje płotki już się rozpadły
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
popcorn 15:40, 25 sty 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Fajnie będzie Co do klona nie podpowiem, nie mam doświadczenia.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:47, 25 sty 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Obejrzałam obrazki, Sieradz, niedaleko! zapraszam wiosną na kawkę i do Ciebie się wpraszam
super szklarenka i warzywnik! Szkoda że wiklinowych płotków już nie ma, kupowałaś je gdzieś czy samoróbka? Mimo krótkowieczności cudne!
pomidorków zazdroszczę, ja poszaleję z odmianami w tym sezonie ale w gruncie raczej tylko.

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies