Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

AgataBC 16:57, 23 lut 2017


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Tesco dziewczyny

Ewo przy okazji chciałam zapytać, gdzie w Twojej okolicy można zakupy do ogrodu zrobić. Są jakieś fajne miejsca? te trawy kupowałaś gdzieś na miejscu? a róże?
Pozdrawiam
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
jankosia 17:57, 23 lut 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Agcia napisał(a)
Tesco dziewczyny

Ewo przy okazji chciałam zapytać, gdzie w Twojej okolicy można zakupy do ogrodu zrobić. Są jakieś fajne miejsca? te trawy kupowałaś gdzieś na miejscu? a róże?
Pozdrawiam


Ojej, wtrącę się Kalisz i ty się o trawy pytasz? A w Lądzie byłaś? Super fajna szkółka do której na foty nie zdążyłam Słowińscy. No i pani Bąkowska ma też trawki na sprzedaż ale na festynach ma drogo, nie wiem jak na miejscu- a też tak sprzedają tylko piszą żeby trąbić przed przyjazdem
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
kasiek 18:05, 23 lut 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Złoto ogrodnika - eMus zna się na rzeczy
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
AgataBC 18:48, 23 lut 2017


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
jankosia napisał(a)


Ojej, wtrącę się Kalisz i ty się o trawy pytasz? A w Lądzie byłaś? Super fajna szkółka do której na foty nie zdążyłam Słowińscy. No i pani Bąkowska ma też trawki na sprzedaż ale na festynach ma drogo, nie wiem jak na miejscu- a też tak sprzedają tylko piszą żeby trąbić przed przyjazdem


Dzięki za info . Nie znałam tych miejsc, może Ewa jeszcze coś z jej okolic poda.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
wilana 12:55, 24 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Agcia napisał(a)
Tesco dziewczyny

Ewo przy okazji chciałam zapytać, gdzie w Twojej okolicy można zakupy do ogrodu zrobić. Są jakieś fajne miejsca? te trawy kupowałaś gdzieś na miejscu? a róże?
Pozdrawiam



Cześć Agatko, róże kupiłam przez internet. Niestety w żadnej okolicznej szkółce nie spotkałam tych odmian które mam u siebie. Na trawy trzeba trafić. Nigdy nie wiadomo co i kiedy przywiozą. Chyba jedyna szkółka godna polecenia jest przy wylocie na Kalisz ale czasami ceny mają tam zabójcze. Najczęściej to co szukałam znajdowałam na targach rolniczych w Kościerzynie, które odbywają się w czerwcu. Z roku na rok jest coraz ciekawiej. To jest na trasie z Sieradza do Wróblewa. Mam jeszcze jedną taką zaprzyjaźnioną szkółkę, w której można spotkać ciekawe rośliny, których w okolicy nie uświadczysz, w b. niskich cenach, ale nie są to idealne egzemplarze i nie wszystkim odpowiadają. Ja z kolei uwielbiałam tam jeździć bo za 100 zł miałam bagażnik pełny po sufit. To miejsce o którym mówię jest w kierunku na Wrocław.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 13:01, 24 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
kasiek napisał(a)
Złoto ogrodnika - eMus zna się na rzeczy


Si, si Tak sobie myślę że czasami muszę mu palcem wskazać co chcę dostać. Sam nie do końca się domyśli. Ale wtedy bez zająknięcia kupi mi to, co wie, że wykorzystam w ogrodzie albo albo jakoś nawiąże do niego. Np. na rocznicę ślubu kupił mi taki obraz

Ale się cieszyłam
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 13:10, 24 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
AgataP napisał(a)
Też nie kojarzę marketu na T
A z takiej przyczepki każdy ogrodnik by się cieszył Ja kupuję obornik w workach już przekompostowany, od razu na rabaty idzie





Agatko, ja mam taki podobno półroczny i też pójdzie na rabaty. Nie czekam dłużej. Tak zrobiłam w tamtym roku i rośliny odżyły po nim, bo ziemię to mam paaaskuuudną.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 13:15, 24 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Katkak napisał(a)
Ewciu pooglądałam sobie wszystko. Powstaje świetny ogród, ale warzywnik... Kochana, jestem w nim zakochana. A już te wiklinowe płoteczki to miód na moje serce. Kocham takie smaczki . Coś pięknego po prostu. Fajnie, że masz miejsce na taki warzywnik konkretny i jeszcze szklarenka do tego. Fajnie tak na bosaka wyskoczyć po marchewkę . Pozdrawiam i oświadczam, że będę stałym bywalcem .




Kasieńko dziękuję za odwiedziny. Ja myślę że u Ciebie te Twoje skrzyneczki też mogą się powiększyć za rok Płotki w tym roku muszę wymienić na nowe.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 13:18, 24 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Krys napisał(a)


Market na T?




Tak w Tesco w S. W końcu coś ciekawszego rzucili, coś kolorowego a nie sam plastik jak co roku.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 13:30, 24 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Jestem zasmarkana i pogoda za oknem jest beznadziejna. Mimo wszystko głowa pracuje i wpadła na pewien pomysł. W tamtym roku kupiłam kremowe latarenki.

Nie mam jasnych dodatków w ogrodzie więc poprzedni kolor nie bardzo mi pasował. Poprosiłam m. żeby przemalował je na kolor czarny młotkowy.

Poza tym rdzewiały więc teraz mam takie.

Z białą świecą powinny się ładnie się prezentować.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies