Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

wilana 10:07, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Witaj Kasiu!
Dziękuję, że zajrzałaś. Kosze to zwykłe płotki wiklinowe.
Tak jak pisano na Ogrodowisku są nietrwałe. Teraz minął ich 3 sezon i już nadają się do wymiany. Bardzo je lubię ale prawdopodobnie zrobimy skrzynie.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Gardenarium 10:19, 15 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jakże ślicznie masz w warzywniku i szklarence z pomidorami Moja szkoła ??
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Karol99 10:45, 15 sty 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Świetnie ze się odważyłas założyć swój wątek. Pięknie u Ciebie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
gobasia 11:00, 15 sty 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
witaj
Warzywnik superowy
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
wilana 11:10, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Witaj Danusiu!
ja tak uważam, że to Twoja szkoła . Zanim trafiłam na Ogrodowisko wiedziałam co nieco o uprawie pomidorów - to mój największy skarb jaki mi został po Dziadku. Do tej pory mam pudełko z nasionami pomidorów Dziadka i wysiewam jeszcze po kilka nasion zebranych przez niego i one wschodzą i rodzą piękne pomidory. Jak zobaczyłam, że polecasz klosze do uprawy pomidorów to mi buźka śmiała się od ucha do ucha bo w mojej okolicy nie znają tego.
Ale przede wszystkim to- jak piękne i interesujące mogą być warzywniki, odkryłam dopiero w Twoich artykułach i tutaj na forum. Nauczyłam się, że mogą być ozdobą ogrodu i chcę żeby też tak było u mnie. Bardzo mnie cieszy gdy moi chłopcy spacerują tam, zrywają poziomki, dopytują kiedy dojrzeje kalarepa, szukają jadalnych kwiatów itd. Jeśli im powiem, że dane warzywo jest z naszego ogródka to zjedzą wszystko bez marudzenia.
W tym roku mam plan by warzywnik był jeszcze piękniejszy. Czy się uda? Zobaczymy..
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 11:21, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Cześć Karol!
Fajnie że wpadłeś. Przede mną bardzo daaaaleka droga by było pięknie. Niedługo zacznę pokazywać resztę działki i trochę się tego obawiam . Ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się stworzyć coś fajnego, z czego wreszcie będę zadowolona.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 11:24, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Dziękuję
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Rubinek 14:19, 15 sty 2016


Dołączył: 18 lis 2015
Posty: 6
Super. Będę podglądać bo u mnie w tym roku wydzielenie warzywnika jest priorytetem. Nie mam szklarenki ale spróbuje takiej uprawy pomidorów pod gołym niebem - może coś z tego wyjdzie.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
AsiaR
polinka 14:25, 15 sty 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Cześć Ewka
Fajnie, że odważyłaś się ujawnić! Jestem na etapie projektowania warzywnika u siebie i każdy ogródek warzywny śledzę z zapartym tchem U Ciebie podpatrzyłam pomysł na truskawki pod krzewami owocowymi

Podpowiedz proszę jakie masz odmiany krzewów owocowych? Widziałam, że masz dużo na pniu.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Anda 14:57, 15 sty 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Witaj Piekny warzywniczek. Bede podgladac, bo rowniez zaczynam przygode z warzywkami.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies