Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

BasiaLT 07:48, 05 sie 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Adela napisał(a)
Robię tak samo - tylko- całe życie układam ogórki ciemnym końcem do góry
A czy to ma jakieś znaczenie?

Basiu dorodne trawy masz. Też czekam, aż mi się zagęści, żeby chwasty miały mało miejsca
Miłego weekendu

Elu mimo że mam gęsto to i tak zielsko porosło jak dzikie. Nie wiem kiedy w końcu będę miała szansę to wszystko ogarnę.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 07:52, 05 sie 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kokesz napisał(a)

Ale Ci wszystko porosło no a stipa to już rekordowo wielka
I masz mini bratki,u mnie jakoś szybko padają,śliczny kolor mają,taki głęboki fiolet
A co to roślina na ostatnim zdjęciu?

Reniu ta ostatnia roślina to budleja. Stipa wielka, w sumie aż za wielka. W przyszłym roku nawet jak przezimuje to wywalam wszystko. Lepsza jest taka młoda jednoroczna bo nie zagłusza wszystkiego.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Gardener27 22:17, 06 sie 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Basiu bujność rabat jest oszałamiająca, suszy nie widać, rośliny dobrze sobie radzą.

Nie wiedziałem że stipę można ostrzyc w sezonie, ona wypuści nowe kwiatostany ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
BasiaLT 14:32, 07 sie 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Mimo kroplówek, leków i specjalnej karmy wczoraj zmarł nasz pupil Borys. Miał niewydolnosc nerek. Kolejny pies przeszedł na drugą stronę tęczy. Oby bylo mu tam dobrze.

____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hankaandrus_44 14:57, 07 sie 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Współczuję, i boleję nad Waszą stratą. Ja z moim jeszcze pomykam i to całe jego i moje zdrowie. Machamy mu na do widzenia 6-ma łapkami.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
anabuko1 19:13, 14 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
BasiaLT napisał(a)
Mimo kroplówek, leków i specjalnej karmy wczoraj zmarł nasz pupil Borys. Miał niewydolnosc nerek. Kolejny pies przeszedł na drugą stronę tęczy. Oby bylo mu tam dobrze.


Współczuje Basiu, Nasze zwierzaki, to jak nasi członkowie rodziny.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
hankaandrus_44 20:30, 14 sie 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Odejście takiego pupila zostawi smutek na całe życie. Mój pierwszy piesek był z nami 16 lat, Dla ukojenia smutków mamy następnego już prawie 20-cia. Ale tamtego wciąż wspominamy. Takie życie. Współczuję straty.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
BasiaLT 19:44, 19 wrz 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kochani witam Was serdecznie po ponad miesięcznej przerwie. Najpierw gonitwa z wywalonym jęzorem żeby z wszystkim zdążyć przed urlopem a potem urlopik.
Najpierw góry, Przesieka w Karkonoszach. Świetne miejsce, zwłaszcza jak ktoś chce dalej od turystów.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 19:45, 19 wrz 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 19:50, 19 wrz 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Potem dla "ocieplenia klimatu" - Turcja.
Od wielu lat moim marzeniem był lot balonem nad Kapadocją. Niestety marzenie się nie spełniło, bo okazało się że bilety są masowo wykupowane przez Chińczyków, którzy podbijają masakrycznie ceny. Ale na otarcie łez biuro podróży zorganizowało nam oglądanie napełnia balonów i ich lot, wprawdzie widziany z ziemi ale wrażenie i tak jest niesamowite.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies