Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Magleska 23:04, 08 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18675
Ale tu się wyprawia .......
A pokażesz proszę fotkę porównawczą przed i po ? Plisssss

Bardzo jestem ciekawa tego mało wymagającego ogrodu
Mur wygląda super i donica Wow
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiek 23:08, 08 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Magleska napisał(a)
Ale tu się wyprawia .......
A pokażesz proszę fotkę porównawczą przed i po ? Plisssss

Bardzo jestem ciekawa tego mało wymagającego ogrodu
Mur wygląda super i donica Wow


Madziu az iskry leca
Fotke ostateczna oczywiscie zrobie, pokaze, a to jest ten rog, kolo czerwonego klona ( ktory nota bene, zostawilam i dosadze jeszcze tam dwa kolejne )

( to niestety stara fotka, pozniej tam troche inaczej wygladalo, ale nie mam lepszej )

Madziu, troche pracy zawsze bedzie, ale napewno mniej, niz do tej pory, tak tyci tyci Ograniczam, nie rezygnuje calkowicie Za wow dziekuje
____________________
Bawarka
bql3 23:21, 08 lip 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Kasiu

ukradkiem zaglądam co rusz do twojego ogrodu no i tak podglądając strona za stroną łudziłem się że Twoja metamorfoza idzie w kierunku klimatów japońskich ogrodów - eeh szkoda!
Ale i tak podziwiam i trzymam mocno kciuki aby Ci się wszystko udało

gorąco pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Kasiek 23:25, 08 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Wieczorkiem, czas na odpoczynek...Robilam takie lampiony: zwykly sloik i sznurek, troche lawendy i swieczuszka w srodku, ktora plomieniem ogrzewa lawende, potegujac jej zapach
____________________
Bawarka
Kasiek 23:28, 08 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
bql3 napisał(a)
Kasiu

ukradkiem zaglądam co rusz do twojego ogrodu no i tak podglądając strona za stroną łudziłem się że Twoja metamorfoza idzie w kierunku klimatów japońskich ogrodów - eeh szkoda!
Ale i tak podziwiam i trzymam mocno kciuki aby Ci się wszystko udało

gorąco pozdrawiam
Jan


Janie, niestety, na ogrod japonski, taki jaki bym chciala, niestety nie mam miejsca Jak sie nie ma co sie lubi... Postaram sie jednak, by klonow tu nie zabraklo
Dziekuje i rowniez Cie serdecznie pozdrawiam
____________________
Bawarka
paniprzyroda 23:39, 08 lip 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Z ciekawością śledzę zmiany i czekam na efekt końcowy, bo pewnie wymyśliłaś coś niesamowitego
____________________
Dwa ogrody
Mixtoorka 09:19, 09 lip 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Kasiula!
Zmiana 1000% na plus! Nie każdego życie może kręcić się tylko wokół ogrodu.

Betonowa donica- CUDO!!! Kącik z klonami będzie rewelacja. Baaaaaardzo podoba mi się zmiana i jej kierunek. Podziwiam za odwagę, ale gdy się wie czego się chce to nie ma lęku aż tak bardzo

Trzymam kciuki za Was bo macie ciężką pracę, ale jej efekty będą powalające.Ciekawa jestem co będziecie tworzyć dalej.

PS. Gracki zachwycające!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 11:41, 09 lip 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Kasiek napisał(a)


Ewa, dziekuje za wsparcie i mile slowa Jestes dobra ogrodniczka, rozumiesz pomysly i potrzeby innych zakreconych ogrodowo Wszystkie ostatnio pokazywane fotki to z tego ogrodniczego, w poprzednia srode tez bylam i... Dzisiaj tez bylam Nastepny caly tydzien, dzien w dzien tez bede W zamku ktory znajduje sie obok, jest ladny park, mozna fajnie zjesc ...itp...Mam z dzisiaj fotki, pokaze pozniej


Kasiu, a gdzie ten zamek jest? Wybieram sie tam koncem lipca i fajnie by bylo gdzies dobrze zjesc
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:42, 09 lip 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Misa na wode jest czaderska
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 13:00, 09 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
oo mamusiu jakie tu działania!!!!
donica-misa to wspaniały pomysł!
mordę wielką proszę ode mnie wymiziać bo cudna jest
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies