Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

nebel 14:22, 09 lip 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Twoje zmiany, są dla mnie inspiracją i dodały mi pozytywnego "kopa". Kasiu jesteś wspaniała
____________________
Ogród Nebel
nicol21 16:17, 09 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
no no, trzeba byc tutaj czesto bo sie dzieje!
plomienie odbijajace sie w tafli wody! no no!
donice i jej robote = podziwiam! bo i mysl moze i prosta, ale wykonanie i dostarczenie na wskazane miejsce wcale juz nie tak oczywiste.

czekam z niecierpliwoscia na dalsze czesci.
szarosc, a raczej czern super! zwlaszcza ciekawie sie prezentuje z tymi dachowkami.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
ewa004 16:19, 10 lip 2018


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Na początku pomyslałam ...durak normalnie durak jak nic taki ogród niszczy ...ale teraz czuje że czoła pochylę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
KasiaWB 21:30, 10 lip 2018


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
ssssuuuuper
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Kasiek 22:40, 10 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
paniprzyroda napisał(a)
Z ciekawością śledzę zmiany i czekam na efekt końcowy, bo pewnie wymyśliłaś coś niesamowitego


Pani Przyrodo Az sie boje...bo tu juz ma byc zachwycajaco...a ja przy grudach ziemi siedze...nie wiedzac, czy ktos to odgadnie i zrozumie, polubi
____________________
Bawarka
Kasiek 22:43, 10 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Mixtoorka napisał(a)
Kasiula!
Zmiana 1000% na plus! Nie każdego życie może kręcić się tylko wokół ogrodu.

Betonowa donica- CUDO!!! Kącik z klonami będzie rewelacja. Baaaaaardzo podoba mi się zmiana i jej kierunek. Podziwiam za odwagę, ale gdy się wie czego się chce to nie ma lęku aż tak bardzo

Trzymam kciuki za Was bo macie ciężką pracę, ale jej efekty będą powalające.Ciekawa jestem co będziecie tworzyć dalej.

PS. Gracki zachwycające!


Karola Wlasnie...ja chyba nie za bardzo jeszcze wiem co chce...Bac sie nie boje, w koncu to tylko kawalek ziemi, kilka lopat i dolow Co wyjdzie, czy cos wyjdzie...Zobaczymy. Narazie siedze w ziemi, zaraz pokaze, tworzyc? Za jakis czas, jak uporam sie z tym problemem...Gracki nie wiem czy sie przyjma, u nas upaly...Przyjma sie ?
____________________
Bawarka
Kasiek 22:44, 10 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Kawa napisał(a)
oo mamusiu jakie tu działania!!!!
donica-misa to wspaniały pomysł!
mordę wielką proszę ode mnie wymiziać bo cudna jest


Morda z ta mniejsza asysta, chodza po ogrodzie i sprawdzaja wszystkie dziury
____________________
Bawarka
Kasiek 22:48, 10 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
nebel napisał(a)
Twoje zmiany, są dla mnie inspiracją i dodały mi pozytywnego "kopa". Kasiu jesteś wspaniała


Ewus...Ostatnio napisalam, ze jak sie nie ma co sie lubi...Dzisiaj dodam, tak dla pokrzepienia i dodania sil...


Jak sie nie ma co sie lubi, to sie zapindala zeby to miec
Ciesze sie z tego kopa, wiesz co mam na mysli i jak to czuje... Buziam Ewus...
____________________
Bawarka
Kasiek 22:50, 10 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
nicol21 napisał(a)
no no, trzeba byc tutaj czesto bo sie dzieje!
plomienie odbijajace sie w tafli wody! no no!
donice i jej robote = podziwiam! bo i mysl moze i prosta, ale wykonanie i dostarczenie na wskazane miejsce wcale juz nie tak oczywiste.

czekam z niecierpliwoscia na dalsze czesci.
szarosc, a raczej czern super! zwlaszcza ciekawie sie prezentuje z tymi dachowkami.


Niki Wlasnie ta dachowka, nie za bardzo mi tam pasuje...Czy ja zmienie ? Nie wiem jeszcze, moze na samym koncu, jako ostatnie pociagniecie Dociagniecie donicy to byla ma-sa-kra.
____________________
Bawarka
Kasiek 22:53, 10 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
ewa004 napisał(a)
Na początku pomyslałam ...durak normalnie durak jak nic taki ogród niszczy ...ale teraz czuje że czoła pochylę


Przeciez i tak mnie koffasz Agentko dyplomatko
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies