Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Agania 10:45, 04 gru 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Super ten świder ciekawe czy do dostania u nas?
Kobiety majsterkujące w kreatywności przebijają panów
Ja w zeszłym roku sadziłam krokusy przy pomocy dłuta i młotka,
bo ziemia już zamarznięta była
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
wiunia 17:56, 05 gru 2019


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Kasiu dziękuję Ci za odpowiedź w temacie cudnej donicy z wodą i przepraszam za błąd, który dopiero zauważyłam
(pąpka zamiast pompka)
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Pola 12:32, 05 sty 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kasiu, dobrego roku życzę i dużo pomysłów na ogród
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Borbetka 12:49, 05 sty 2020


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Cześć Kasiu, znasz może jakieś duże centrum ogrodnicze koło Berlina? Wiem, że to nie Twój rejon. Ja znam tylko jedno przy A10, a jeżdzę przez Frankfurt nad Odrą i szukam czegoś, gdzie można poszperać i kupić coś, czego u nas nie ma do ogrodu. Nie znam niemieckiego, ni w ząb nie mogę znaleźć w necie. Albo starocie jakieś. U nas w Wielkopolsce jest takie zagłębie starociowe, ale zrobiło się tak popularne, że ceny są kosmiczne .
____________________
borówcowy wizytowka
Anda 14:02, 05 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Borbetka napisał(a)
Cześć Kasiu, znasz może jakieś duże centrum ogrodnicze koło Berlina? Wiem, że to nie Twój rejon. Ja znam tylko jedno przy A10, a jeżdzę przez Frankfurt nad Odrą i szukam czegoś, gdzie można poszperać i kupić coś, czego u nas nie ma do ogrodu. Nie znam niemieckiego, ni w ząb nie mogę znaleźć w necie. Albo starocie jakieś. U nas w Wielkopolsce jest takie zagłębie starociowe, ale zrobiło się tak popularne, że ceny są kosmiczne .


Hej, ja nie Kasia, ale może będę mogła pomóc. Wejdź na Google maps i wpisz w wyszukiwarkę Gartencenter Berlin. Na mapce będziesz mogła obejrzeć wszystkie szkółki w danym rejonie.

Szczególnie polecam Königliche Gartenakademie - szkółka ze sprzedażą roślin i ogród.
http://www.koenigliche-gartenakademie.de/

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasiek 17:03, 05 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
roma2 napisał(a)
U mnie piach. Wiertła nie potrzebne. Potrzebna Kasia Bawarka! Jako myśl i mądrość ogrodowa. Wszystko czytam i oglądam. I podziwiam przemiany. Przemyślane i dostosowane do tego co chcesz i czego potrzebujesz. Podziwiam. I całuję


Romus Madrosc ogrodowa? Rany...Chociaz taka niech bede na starosc
P.s mile jest to co napisalas...Dziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 17:04, 05 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ewsyg napisał(a)
Kasiu, ależ jesteś pomysłowa


Ewa, potrzeba matka wynalazkow
____________________
Bawarka
Kasiek 17:12, 05 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
galgAsia napisał(a)
No patent świetny! I następna, co się o ręce boi...
To były dziury na tulipany?! To jaka średnica wiertła? Bo dziurki bardzo profesjonalne


GalgAsiu, ten patent wiele mi ulatwil, sprawil, ze znowu z radoscia zaczelam cos sadzic w ogrodzie O rece sie boje czysto zawodowo, taki mam zawod
To byly dziury na tulipany i na inne cebulowe, srednica wiertla to cos ponad 30 mm, mniejsze tulipanowe sie miescily, jak nie, to po wywierceniu dziury, ruszalam wiertlem kulistym ruchem i powiekszalam otwor W nastepnych postach cos dopisze....
____________________
Bawarka
galgAsia 17:16, 05 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasiek napisał(a)

O rece sie boje czysto zawodowo, taki mam zawod

No to dokładnie miałam na myśli . Też tak mam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasiek 17:16, 05 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
hankaandrus_44 napisał(a)
O ręce trezeba dbać tak samo jak i o nogi. Bo jedne nas noszą, a drugie jadło donoszą.
Kasiu, u Ciebie pięknie zawsze, i na nic sie zda kopiowanie. Jak ktoś nie ma drygu to i przy najlepszej muzyce taktu nie zlapie.

Podziwiam i czekam na kolejne odsłony Twego ogrodu. Zimowe widoki też lubię, tylko zimy nie lubię, taka moja sprzeczna natura.
Dziękuję, że zajrzałas do mnie, chociaz ostatnio coś u mnie smętnawo, ale dziś jest wierszyk.
Zapraszam ponownie.


Haniu, kobietko o pieknych dloniach i lotnym umysle Jak zwykle masz racje i jak zwykle masz dobre slowo w zanadrzu, dziekuje Kochana
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies