Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 18:47, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Napia napisał(a)
Dawno mnie tu nie było. Zajrzałam, by się przywitać:: Ciekawa jestem, tych kupionych, a teraz ukrytych drzew. I trzymam kciuki


Agnieszko, ano dawno...Ukryte jest jedno, w kilku innych stojacych. Czekaja na zmiluj sie...
Ciesze sie ze wrocilas
____________________
Bawarka
Kasiek 18:48, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
hankaandrus_44 napisał(a)
Pękne obuwiki pospolite.


Haniu, tak, to rowniez poprawna nazwa
____________________
Bawarka
Kasiek 18:49, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu piękne są storczyki ogrodowe takie stadko ładne. Jednak u was dużo ciepłej wszystko już kwitnie nawet peonie. U mnie hosty kły wypuszczają.
Kiedyś też miałam czarny koper sam się wysiał widocznie ptaki przyniosły.
Jako akcent dekoRacyjny spRawdza się.
U mnie werbeny przezimowały i rosną muszę przesadzić do donIc.

Pozdrawiam


Czarnym koprem jestem zachwycona...
____________________
Bawarka
Kasiek 18:50, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kasiolaaa napisał(a)
porzeczka juz kwitnie u mnie tak samo nigdy nie mialam tych roslinek z grubymi brzuszkami fajnie orginalnie wygladają piwonie juz tez dają czadu


Kasiola, nie tylko piwonie, rowniez roze juz zaczynaja pokazywac kwiaty...
____________________
Bawarka
Kasiek 18:52, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Napia napisał(a)
Fajne te różowe truskawki Jaka to odmiana? I pytanie niezwykle istotnie: czy smaczne?


Agnieszko, niestety nazwy nie mam, dostalam od sasiadow...Owoce dobre, ale ... No wlasnie. Z naciskiem na ale. Te sadzonki traktuje bardziej jako zadarnienie, ladne zadarnienie.
____________________
Bawarka
deszczowymaj 18:57, 08 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ależ Cudownaśne zdjęcia Same rarytasiki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kasiek 19:03, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ElzbietaFranka napisał(a)
W zeszłym roku kupiłam w Lidlu właśnie te różowe truskawki pięknie kwitły nawet owocki zawiązały przyszła jakaś zaraza i po truskawkach.

W tym roku kupiłam też w Lidlu porzeczkę krwista zawsze mi się podobala. Na sąsiednim osiedli kilka krzaków rośnie pięknie wyglądają zielone liście w lecie i owoce bardzo czerwone jak korale. Jesienią liście się ładnie przebarwiają.

Kupiłam też Montane nie wiem gdzie posadzić wszędzie wydmuchow. Chyba za krzakami w rogu domu trudno wóz albo przewóz.

Widziałam u ciebie tam gdzie mnie wysłałaś. Kasiu widzisz nawet u ciebie podmarza a co dopiero u nas

U nas dzisiaj padało chmury ciezkie przechodziły ale tylko 3 cm w miednicy. Dla roślin to i tak wiele.

Pozdrawiam


Ela, od dluzszego czasu sadze warzywa, owoce w rabatach kwiatowych, rowniez te moje nowe porzeczki czarne. Fajnie to wyglada, ladnie rzeklabym.
Cieszy mnie Twoj montanowy zakup, mam nadzieje, ze kupilas ladna i duza rosline... Moj rubens raz, leciutko mi podmarzl, raz, gdy w tym czasie ludzie w mojej okolicy potracili cale ogrody. Moje montany przezyly, slabiej kwitly,( klaply tylko najwyzej polozone koncowki) ale kwitly i po krotkim czasie doszly do siebie. To, z tego co pamietam, byly poznomajowe mrozy...Zamrazalam wtedy caly ogrod, stalam i lalam woda by uchronic przed calkowitym zniszczeniem. Obronilam...Jako jedyna tutaj...
U mnie pada regularnie, nie moge narzekac na brak deszczu. W dzien mamy ponad 25 i wyzej, i co kilka dni porzadna pompa. Ale....Przygotowuje ogrod na susze.
____________________
Bawarka
Kasiek 19:04, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
justa35 napisał(a)


I za kazdym razem, gdy na nie patrze, mysle i usmiecham sie do Ciebie
____________________
Bawarka
Kasiek 19:05, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Agania napisał(a)
U Ciebie Kasiu same smaczki i piękne fotografie


Agatko, slicznie dziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 19:06, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
deszczowymaj napisał(a)
Ależ Cudownaśne zdjęcia Same rarytasiki


Niech Ci bedziedobra kobieto
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies