Nie chce Cie straszyć, ale jak Cie ogród wciągnie to dluuuugo spokojnie nie usiądziesz i będziesz tylko patrzeć
No w sumie masz rację, ale dla przykładu ja kupiłam wielodoniczki, ziemie wyniosło mnie to ok 15 zł i mam ok 60 sadzonek, a w szkolce za jedną bym tyle zapłaciła oczywiście dmuchanie,chuchanie bezcenne, ale coś za coś jedni wola iść i kupić, drudzy sami wysiac, mi osobiście trochę cierpliwości brakuje, ale daje rade .
Pierwszy raz w tym roku robiłam wysiewy i mam mieszane uczucia. Fakt oszczędność pieniążków bardzo duża np. stipa w CO teraz jest po 12,00 złotych, a ja mam 120 sadzonek, z czego 10 wydałam
W hurtowni po 1,90 zł i 2,90 zł, w przyszłym roku będę tam kupowała