Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Gardenarium 11:08, 13 mar 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Milka napisał(a)



To boskie zdjęcie do katalogu Jaka to odmiana różanecznika po prawej?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jana 11:10, 13 mar 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Milka napisał(a)

Wzajemnie Jolu, zaraz jade po kwiatki, tylko maz z zastrzyku wroci i jazda
Irenko widzę, że Cię szaleństwo zakupowe pochłonęło, w niedzielę ? Żartuję mojego też przed chwilą namawiałam na wyjazd po roślinki ale się pieron zaparł
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Mala_Mi 12:36, 13 mar 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Melduję, że jestem .. może nei zawsze na bieżąco, ale za to czytam i oglądam wszytko. Za oknem paskudnie to chociaż wirtualnie kolorami się pocieszę.
Do cech charakterystycznych Miłkowa należy zaliczyć również "wyspę"
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 12:43, 13 mar 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ale miło się czytało ten wstęp ... Taka słodka pigułka pełna ślicznych widoków

Ściskam Irenko .. Ja już się nie mogę doczekać , kiedy Cię poznam u Kindzi .. Bo mam nadzieję ,źe się uda
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
katel 17:51, 13 mar 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Witam się i ja u Ciebie! Piękny masz ogród, zaciekawiłaś mnie cięciem buka Tricolor, w jakim rozmiarze chcesz go utrzymać (tak za kilkanaście lat)?Bardzo mi się podoba ale nie wiem czy jestem go w stanie okiełznać a w naturalnym rozmiarze bez cięcia jest stanowczo za duży do mojego niewielkiego ogrodu .
Róża Louis Odier ma obłędny zapach.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
agata19762 21:06, 13 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
zbigniew_gazda napisał(a)
Ha ha Irenko też mam 3 róże do wywalenia. Rosną na wysokość do polowy okna czyli 2 m murowane a na końcu sterczy jeden kwiatek i to dopiero we wrześniu. Mam pod bokiem stoisko z różami, jak już jest duzy wybór to idę z pieskiem i aparatem. Robię fotki
i patrzę do netu na opis. Już tak kilka kupiłem.



Zbyszku ten gość ma róże wypasione piękne odmiany
czasem jeździ na targ w moje strony do D.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 21:11, 13 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Irenko pogoda rzeczywiście dobijająca
mnie najbardziej denerwuje fakt, że nie mam jak oprysku miedzianem zrobić
a to już ostatni dzwonek.

Boję się też, że wygnije mnóstwo roślin,
bo jest strasznie mokro na rabatach, przynajmniej u mnie tak jest
I grzyby i pleśnie będą się mnożyć.

u mnie chyba będzie przymrozek zniosłam wszystkie nowości wiosenne
szkoda hortek, bratków i stokrotek
kupiłam już z myślą o świętach
zresztą zawsze mam pełno doniczek
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 21:39, 13 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Irenko wyczytałam u Marzenki, że interesujesz się ciemiernikami,
widziałam w Ler piękne duże pełne za 25 zł,
takie jak u naszej Danusi
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Ogrodowy_Kal... 07:49, 14 mar 2016


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Dzień dobry
Słońca, wody, tlenu Wszystkiego w odpowiedniej ilości w tym sezonie życzę.
Piszę pierwszy raz u Ciebie (myślę że stosowanie zwrotów grzecznościowych "Pani" nie jest wymagane ) ale to nie znaczy że nie znam tego ogrodu Jest jednym z tych gdzie można zaczerpnąć inspiracji kolorystycznej, ciekawych zestawień, faktur liści itp., itd.
Zakręceni wiedzą coś na ten temat
Apel
Pokazuj wiosnę bo jednej rzeczy tylko zazdroszczę ale w dobrym tego słowa znaczeniu, a mianowicie starych okazałych egzemplarzy drzew i krzewów
Bo bylinowych i jednorocznych można szybko się dorobić Z tymi okazami wieloletnimi jest już problem, przede wszystkim finansowy
Dzięki temu że jedni usuwają, dorobiłem się wielu z nich. Niestety ścinanych drzew od rodziny nie dało się przenieść
Piękny ogród
Życzę spełniania się w nim i miłego odpoczynku
Pozdrawiam
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
danuta_szwajcer 08:33, 14 mar 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Te zdjęcie to powala bo jest tak cudne, u Ciebie to gdzie co pokażesz to wszystko bujne no i gdzie co czy patyczek czy nasionko to zaraz Ci rośnie, oj masz Ty ręke do tego. Komleksów się można nabawić haha za ten porządek ale Was dwóch do tej pracy a to bardzo dużo. Irenko czy jak już tak mocno róze wypuszczają i niektóre i listki mają to też mogę je mocno ciąć? Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies