Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

mirkaka 12:26, 09 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
mira napisał(a)
Ha ha ha widziałam cebul nakupiłaś a to spoko to sadzić można jeszcze długo szukam krzaka pod świerk na dość suche miejsce i tylko berberys mi do głowy przychodzi


Mirko, u mnie pod świerkiem posadziłam jaśmin aurea i radzi sobie rewelacyjnie. Tnę go żeby był niski
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
basia3012 16:50, 09 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9552
mira napisał(a)
Ha ha ha widziałam cebul nakupiłaś a to spoko to sadzić można jeszcze długo szukam krzaka pod świerk na dość suche miejsce i tylko berberys mi do głowy przychodzi


Mira, a czy miniaturowy bez Palibin rósłby tam? A może z tych szarych, wysokich tawuł jakaś odmiana, która kwitnie na biało i ma przewieszające się gałązki? A może fortegilla? Teraz jest intensywnie pomarańczowa. Jutro zrobię jej zdjęcie bo naprawdę teraz jest jej moment najlepszy.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 16:56, 09 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9552
Irenko, no tyle cebul to faktycznie do lutego sadzenia. Ale za to wiosna będzie Twoja.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Basilikum 18:00, 09 lis 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
A gdzie tam do lutego Irenka ma Motoren uwinie sie w tydzien zobaczycie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
mirkaka 07:24, 10 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Irenko, pokaż swojego judaszowca, czy u Ciebie kwitł? Myślisz że w Gdańsku będzie rósł i nie przemarznie? Stanowisko półcieniste może mieć ?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
KasiaBawaria 10:54, 10 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
I uwas takie wysokie tuje mozna miec i nikt sie nie burzy? Moj sasiad juz by mnie do sadu pozwal Ma byc 2 metry maks i koniec Fajnie, ze takie wysokie moga u was rosnac. Kicie przecudne
____________________
Zapraszam na kawe
danuta_szwajcer 12:07, 10 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Podoba mi się ten pomysł z berberysami przed tujami, ale chyba u Ciebie w tym miejscu mają dużo słońca? Podlewasz je czy dają same rade? U mnie szpaler z tujami od dołu mi pousuchały gałezie i dziury mam i tak się zastanawiam czy tak właśnie nie zrobic, tylko mało słonca tam mam może lepiej cisy?
Pogoda sprzyja na prace w ogrodzie to zapewne szybko posadzić swoje cebulowe Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Rumianka 16:07, 11 lis 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Jak te wszystkie tulipany zakwitną, to bedzie kwiatowy szał jak w żurnalu...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Milka 15:29, 12 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
Iris czytam i czytam a Ty pedzisz z tym watkiem, ze za im zdaze cos napisa. Juz z 10 nowych postow

Nie mam pojecia jak ty to robisz, ze jeszcze cos Ci sie udaje wcisnac do ogrodu. Bedzie sie dzialo jak to wszystko osadzisz wiosna nalezy do nas

Wyleciały bukszpany, te najstarsze przy pergoli, więc jest miejsce na nowe, a z cebulowymi, nie wiem, nadal nie posadziłam, była pogoda i wolne, ale czym innym byłam zajęta.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:30, 12 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
Cebulowe masz już wszystkie posadzone bo ja jeszcze część w kartonie? A cały czas w B można jeszcze ostatnie paczki znaleść , chociaż przytracone mam żeby omijać ją szerokim łukiem . Jesień jak każda porowa w Waszym ogrodzie jest kolorowa i energetyczna.

Dzięki Przemek
Jeszcze nic nie posadziłam, czekają.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies