Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Kasya 17:48, 21 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42141
jolanka napisał(a)

Myślałam, żeby je posadzić po obydwu stronach tej bramy technicznej, Zabrałam stamtąd klony kolumnowe więc miejscówka się zwolniła Jeszcze z nimi nie polatałam po ogrodzie ale jakoś nie widzę ich w innym miejscu.


Ja bym je posadzila tak żeby były bardziej na widoku z domu
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gruszka_na_w... 23:16, 21 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Piękne zakupy. Śliczne listki mają.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
makadamia 09:13, 22 paź 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ach, jakże zazdroszczę miejsca na drzewka. Zwłaszcza takie śliczne
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
17:24, 22 paź 2018
Gosiek33 napisał(a)



Każdy musi podjąć decyzję indywidualnie alergia alergii nierówna. Kiedyś przeczytałam, że alergia to znaczy dziwaczna choroba


cos w tym dziwactwie jest ...bo dwa tygodnie temu kupiłam nowe perfumy (nazwy tu nie podam ale hit sezonu ..ponoć) zachwycona zapachami jestem ...miałam kupić jeszcze ze 2 zapachy z tej serii ....ale sie zorientowłam ze to po nich przez 3 dni bolała mnie głowa ....a własciwie muliła i czułam sie mocno zmeczona i senna ...chodziłam jak naćpana ...musiałam na półgodziny sie zdrzemnac w ciągu dnia zeby móc dalej funkcjonowac ....niesamowite to było ...nie wiem co dodali do tych perfum bo składu oczywiscie brak ....ale pierwszy raz w zyciu z takim czymś sie spotkałam

w Stanach takie otwarte uzyte kila razy bym oddała do sklepu i by mi zwrócili kase bez problemu ...a u nas to nawet nie wiem czy da sie to reklamować....nie podjełam próby poprostu nie chce mi sie bo perfumy poszły dalej w świat.... ale na nastepny raz to bede brać próbki 5ml (chocby płatne) zeby sie juz nie wmanewrowywać w takie głupkowate koszty

choc teraz to mi strach cokolowiek zapachowego w drogerii kupić bo nie wiem co to za składnik mi tak zrobił choc jak czasem słucham dziewczyn to sa takie że mówia że po świecach zapachowych maja podobne objawy

ktos cos wie wiecej na ten temat?
Gosiek33 19:11, 22 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Też niektórych zapachów nie toleruję - kwitnącego berberysa, bukszpanu i różnych kosmetyków Nie musi to być alergia, bywa nietolerancja
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Magleska 20:07, 22 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18675
Macham Jolu ....śliczne te dęby
różane portrety,kfiatuchowe i trawiaste kadry cudne .....

kończy nam się sezon prac .....teraz bedziemy wymyślać sobie robotę na kolejny
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ElzbietaFranka 21:47, 22 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Jolu jak masz gdzie duzo slonca nie zastanawiaj sie tylko posadz tak to Green pillar. Piekne drzewo.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
jolanka 21:22, 24 paź 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasya napisał(a)


Ja bym je posadzila tak żeby były bardziej na widoku z domu

Muszę jednak polatać z donicami po ogrodzie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:25, 24 paź 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Piękne zakupy. Śliczne listki mają.

To prawda Te moje nie mają jeszcze takiego koloru, który widziałam w szkółce- przepiękna czerwień Teraz zaczynają już się zmieniać ale pewnie w tym roku nie doczekam się takiego widoku.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:27, 24 paź 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
makadamia napisał(a)
Ach, jakże zazdroszczę miejsca na drzewka. Zwłaszcza takie śliczne

One cieniutkie rosną, zmieszczą się wszędzie, naprawdę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies