Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

malgorzata_s... 14:32, 29 maj 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Jak to dobrze że miejsca już nie mam bo chciejstw moc kalina, dereń itd.....Ciągle sobie powtarzam gdzie, no gdzie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
jolanka 21:11, 29 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
ewsyg napisał(a)
Jolu, przecudna jest ta kalina Kalina Kilimandjaro Sunrice . Chyba na nią zapoluję. U mnie pierwsza zakwitnie róża William Shakespeare.

Zapoluj, zapoluj bo warto
Widziałam u Ciebie, u mnie jakoś się ociągają ale paki są więc cierpliwie czekam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:19, 29 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Ależ piękna ta kalina. I klon! I klimat piękny, leśny!
Też do tego roku nie znałam kalin, zraziłam się kiedyś tymi zwykłymi, koralowymi, co roku miałam oblepione mszycami, w końcu wywaliłam. Dobrze, że mnie Kwartecik namówiła na japońskie

W samym ogrodzie to nie ma za dużo tego leśnego klimatu, raczej za płotem. ale się staram

Mam to szczęście, ze mogę kupować jeszcze to co mi się zamarzy, ogrod jest dopiero robiony. Dziewczyny pokazują tyle piekności więc próbuję różnych rzeczy. Kaliny zobaczyłam na żywo w szkółce w Pęchcinie, były zjawiskowe
Mszyce pewnie tez będą ale podobno japońskie są w tym przypadku lepsze. Zobaczymy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:20, 29 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
mrokasia napisał(a)


Agatko, oglądaj jednak te swoje kaliny. Moje koreanki miały być niesmaczne dla mszyc a tu niespodzianka .

Kasiu, ja bez okularów ich nie widzę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:20, 29 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Zakrecona napisał(a)
Pięknie kwitnie kalina, klonik też mi się spodobał, a zdjęcia pliszki

Kfffiatki i ptaszki dziękują
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:24, 29 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Agania napisał(a)
Zdjęcia bajuś...poznaję ptaki u Ciebie
Ogród zawsze sprawia niespodzianki tym razem zaskoczyła Cię magnolia..aż miło

Bardzo się cieszę, że mogę pomoc poznawać ptaki. Zaraziłam się od Bogdzi

No właśnie, zaskoczyła, a takie miałam plany Teraz mi szkoda i na razie zostaje. Kupiłam inną, miała być biała, jest różowa, tez niespodzianka
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:29, 29 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
TAR napisał(a)


Moich tez w tym roku mszyce nie oszczedzily, ogromny wysyp. Ech dopisałabym jeszcze komentarz ale politykowac nie bede

Oj tam, oj tam, a co maja robić te biedne mszyce, jak głodne? 500+ ani 13-taki nie dostaną, to rzucają się na Twoje kaliny
Może się najedzą i mazowieckie oszczędzą
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:32, 29 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gocha napisał(a)
Jolu ale śliczna ta kalina i dlaczego ja jej jeszcze nie mam. Dereń piękny i też zazdroszczę. Ptaszki u Ciebie bardzo lubię oglądać i zawsze się czegoś nauczę bo ja ciemna w tym temacie. Buziaki

No ja to naprawdę nie mam pojęcia jak to się mogło stać Musisz nadrobić to niedopatrzenie

Ptaszki to mogę tez oglądać w nieskończoność. Kupiłam sobie 3 atlasy, bez niech nic z mojej wiedzy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:34, 29 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jak to dobrze że miejsca już nie mam bo chciejstw moc kalina, dereń itd.....Ciągle sobie powtarzam gdzie, no gdzie

Chyba mój eM tez by chciał tak powiedzieć
Trochę pogłupialam z tymi różnościami ale jakoś nie umiem sobie odmówić jak zobaczę coś fajnego. Powoli i u mnie się zapełni, oby
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:41, 29 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Dzisiaj doczekałam się wspaniałej wiadomości.

Pan stolarz wycenił pergolę na tarasie i ten był wreszcie normalny w swoich oczekiwaniach. Zaklepane i umówione
Obiecał za jakieś 2-3 tygodnie

Dawno tak się nie cieszyłam. Rabaty przy tarasie będę mogła robić.

Ta pergola będzie miała jakieś 25 metrów kwadratowych. Imprezki będzie można fajne robić
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies