Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Helen 06:19, 21 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
jolanka napisał(a)

Helen, sprawdzę jutro bo oczywiście nie pamietam Mam trzy podobne do siebie i dopiero jak stoję przy nich to klapka mi się otwiera

Jolu, wracam z pytaniem i prośbą o identyfikację klona. Mam wrażenie, że mam tego samego co Ty, ale to nie jest zakupiony przeze mnie Jordan.
____________________
Helen - Hortensjowo
Aneta1309 09:04, 21 maj 2020


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Obejrzałam piękne zdjęcia i przy okazji dowiedziałam się kto mi robi taki bajzel na rabatach .
Też mam kosy tylko nie wiem gdzie mają gniazdo.
Siada mi taki na cyprysiku i z samego rana a potem próżnym wieczorem robi taki hałas że hej Przynajmniej nie mam możliwości zaspania do pracy
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
jolanka 13:50, 21 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sarenka napisał(a)
będę czekała na następne

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 13:51, 21 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Anda napisał(a)


Sliczne widoki u Ciebie. Orliki i kukliki piekne. Swietnie, ze stworzylas taki fajny azyl dla ptakow.
Zdjecie musialam zacytowac, bo dziecko biedronki sie zalapalo na zdjecie


Dziękuje Ewo
Dzieciów wszelkiej maści i koloru jest u mnie na potęgę i niech tak dalej będzie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 13:55, 21 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jolu z tymi impregnatami to raczej się nie sprawdza. Ja mam sporo malowanych różnymi preparatami i ptakom to za bardzo nie przeszkadza Teraz na tym drzewie na stodole dra się w budkach pisklęta

Pewnie czasami i tak bywa. Może tam, gdzie maja wybór (u mnie las, krzaczory i drzewa) to omijają to, co trochę sztuczne. Nie wiem, zaobserwowałam tylko, ze jak karmnik miałam taki pomalowany to go omijały, taki bardziej naturalny - oblegały.
Musisz pokazać trochę zdjęć z tej ściany ptasiej
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:06, 21 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
u mnie wolna tylko budka na domku smieciowym dla kopciuszkow, musze ja przewiesic, bo jak dla tych ptaszkow jest zbyt niespokojnie. Kopciuszki sa plochliwe i nawet jak zloza jajk i male sie wykluja to przy zagrozeniu opuszczaja mlode. Chyba mialabym wyrzuty sumienia jakby tak sie stalo. zima w jednej budce na stowe myszy urzedowaly a i sikorki zima lubily sie schowac.

Przez te ptaszki to nawet chwasty maja się dobrze bo nie podchodzę za blisko jeśli wiem, ze tam jest gniazdo.
Kiedyś niechcący spłoszyłam takie młode zięby, nie wiem czy później wróciły do gniazda Od tamtej pory uważam.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:09, 21 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Helen napisał(a)

Jolu, wracam z pytaniem i prośbą o identyfikację klona. Mam wrażenie, że mam tego samego co Ty, ale to nie jest zakupiony przeze mnie Jordan.

Helen, próbowałam odszukać metkę aby nie popełnić błędu ale mój eM jest niereformowalny i ją oberwał.
Dla pewności pogrzebała w zdjęciach z ub roku .
To jest na bank Katsura.
Mam jeszcze jednego, trochę podobnego ale tamten był kupowany jako NN , po prostu klon japoński Ma jednak więcej przebarwień.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:14, 21 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Aneta1309 napisał(a)
Obejrzałam piękne zdjęcia i przy okazji dowiedziałam się kto mi robi taki bajzel na rabatach .
Też mam kosy tylko nie wiem gdzie mają gniazdo.
Siada mi taki na cyprysiku i z samego rana a potem próżnym wieczorem robi taki hałas że hej Przynajmniej nie mam możliwości zaspania do pracy

Haha, kosy są w tym mistrzami.
U mnie lepsze w śpiewaniu są drozdy. Codziennie o tej samej godzinie, czyli o 17.00 też jeden siada na dębie i dokładnie 45 minut śpiewa
Zegarek jest niepotrzebny.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 15:24, 21 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Smacznego

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 15:29, 21 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
O żesz Ty
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies