Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 23:03, 19 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
TAR napisał(a)


naliczylam 26 palmowych/japonskich i 12 pozostalych plus 1 za ogrodzeniem wyeksmitowany, bo mnie draznil. teraz go pieknie sloneczko rano przeswietla a ja mam widoczek. Jolu zima to mogly byc nie trznadle ale dzwonce lub kulczyki, mozna je czasem pomylic.

O kochana, poszalałaś
Fajne są, prawda? Gdyby nie to, ze u mńie może być problem z zimowanie to dokupilabym jeszcze kilka palmowych

Trznadle znam, u mnie widziałam je zawsze tylko zima, widocznie nie zakładają tutaj gniazd. Dwa lata temu przychodziły do karmnika całymi stadkiem a w tym roku widziałam tylko raz i to jednego
Kulczyka nigdy na żywo nie widziałam. Właśnie obejrzałam go sobie na zdjęciach. Rzeczywiście jest podobny, żółciutki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 23:07, 19 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
inka74 napisał(a)
Piękny zielony tulipanek - co to?

I dzięcioła udało się ustrzelić. Zazdroszczę.

Tak z pamięci? Jutro sprawdzę.
Ten dzięcioł to moja wygrana na loterii. Sfocilam już u siebie dużego, zielonego i czarnego. EM mówił, ze w lesie widział jeszcze jakiegoś mniejszego ale nie potrafił rozpoznać.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
TAR 23:07, 19 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7480
no wlasnie poszalalam az za bardzo, bede szczesliwa jak polowa przezyje. niektore z nich to karłowate, duzo wieksze juz nie urosna. ale bardzo je polubilam w ogrodzie, swietnie pasuja do iglakow, bylin i traw. niekoniecznie trzeba po japonsku
____________________
Ogrod nad bajorkiem
jolanka 23:12, 19 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
TAR napisał(a)
no wlasnie poszalalam az za bardzo, bede szczesliwa jak polowa przezyje. niektore z nich to karłowate, duzo wieksze juz nie urosna. ale bardzo je polubilam w ogrodzie, swietnie pasuja do iglakow, bylin i traw. niekoniecznie trzeba po japonsku

One dobrze rosną też w donicach ale ja ńiestety często wyjeżdżam i nie miałby kto podlewać
Klony w s z ę D z i e pasują
Dzisiaj byliśmy w szkółce i eM dorwał się do Tricolora, byłam stanowcza i został na miejscu Klon oczywiście.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mrokasia 23:14, 19 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18040
jolanka napisał(a)


Dzisiaj byliśmy w szkółce i eM dorwał się do Tricolora, byłam stanowcza i został na miejscu Klon oczywiście.


A już się zaniepokoiłam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
KasiaWB 07:14, 20 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
) też się przez chwilę zaniepokoiłam )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Makao_J 07:33, 20 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Haha ale mnie wilczomlecz rozbawił.

Jak takie peryskopy
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kasya 07:35, 20 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42040
jolanka napisał(a)

One dobrze rosną też w donicach ale ja ńiestety często wyjeżdżam i nie miałby kto podlewać
Klony w s z ę D z i e pasują
Dzisiaj byliśmy w szkółce i eM dorwał się do Tricolora, byłam stanowcza i został na miejscu Klon oczywiście.

Znaczy się do eMa pasował ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
jolanka 12:44, 20 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
mrokasia napisał(a)


A już się zaniepokoiłam .

Jak tak się dooobrze zastanowię, to nie wiem czy zrobiłam dobry interes
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:45, 20 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
KasiaWB napisał(a)
) też się przez chwilę zaniepokoiłam )
Pozdrawiam

Buziaki Kasiu, ale moment zawahania był
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies