Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 10:22, 17 lis 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Och, jak bardzo brakowało zdjęć Twojej ptaszarni. Zawsze je z przyjemnością oglądam.

Cieszę się Haniu, ze mogę sprawić choć tyle radości
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:23, 17 lis 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ania111 napisał(a)



Jolu ,

Masz tak pięknie ,
że skrzydlaci goście czują się jak w raju

Ten raj to ja mam dzięki nim
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:24, 17 lis 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Mary napisał(a)
Piękne zdjęcia ptaszków. Pozdrawiam, Jolu.

Buziaki Marysiu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
TAR 12:31, 17 lis 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
ogrod przepiekny ale te ptaki.... cudenka najslodsze.

tego bedzie mi brakowac po opuszczeniu mojego ogrodu, czy ktos zajmie sie moimi skrzydlatymi? czy pozwoli im gniazda pod gąsiorami w dachu robic tak jak ja, czy odratuje malego jak wpadnie na szybe? czy budki im po zimie wyczysci, czy jeżom wody da w upaly. tylko tak naprawde tego mi szkoda.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 15:45, 17 lis 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
ogrod przepiekny ale te ptaki.... cudenka najslodsze.

tego bedzie mi brakowac po opuszczeniu mojego ogrodu, czy ktos zajmie sie moimi skrzydlatymi? czy pozwoli im gniazda pod gąsiorami w dachu robic tak jak ja, czy odratuje malego jak wpadnie na szybe? czy budki im po zimie wyczysci, czy jeżom wody da w upaly. tylko tak naprawde tego mi szkoda.


Znasz już tych do opieki nad ptactwem?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 21:25, 17 lis 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Gosiu, tyle tylko co rozmawialismy przy podpisaniu umowy, mam nadziejeze beda dobrzy. chca by im zostawic karmniki dla ptakow. Wiec szansa jest.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
jolanka 19:37, 26 lis 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
ogrod przepiekny ale te ptaki.... cudenka najslodsze.

tego bedzie mi brakowac po opuszczeniu mojego ogrodu, czy ktos zajmie sie moimi skrzydlatymi? czy pozwoli im gniazda pod gąsiorami w dachu robic tak jak ja, czy odratuje malego jak wpadnie na szybe? czy budki im po zimie wyczysci, czy jeżom wody da w upaly. tylko tak naprawde tego mi szkoda.

Tarciu, jak Cię znam to zaprosisz do nowego ogrodu nowych skrzydlatych przyjaciół a nowi właściciele Twojego "starego" raju na pewno go docenią i dobrze Cię zastąpią
I tego się trzymajmy, będzie dobrze
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:49, 26 lis 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Trawy jeszcze nie powiązane, nie wiem kiedy uda mi się to zrobić.

Posadziłam wreszcie kupione we wrześniu cebule. Nie miałam ich zbyt wiele ale ze 100-130 to się chyba uzbierało. Zostały jeszcze 2 paczki krokusów, może jutro się uda.

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:54, 26 lis 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Mój ostatni gość ogrodowy. Sarenka przychodzi prawie codziennie o tej samej porze i skubie coś przy siatce od strony lasu. Myślę, że to nie ja oglądam ją zza tych krat ale to ona mnie
I kto jest tu gospodarzem a kto gościem



____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Martka 20:00, 26 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jolanko, dziękuję Ci za inf. o Desdemonie Z przyjemnością obejrzałam dziś kadry z Twojego ogrodu, piękne zbliżenia, piękne dalsze plany, natura wokół pcha się drzwiami i oknami, cudowne miejsce stworzyłaś. Poczytam w zimowe wieczory. Trzymaj się ciepło.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies