Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 12:39, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zana napisał(a)
Jolanko, te róże to jakieś wścieknięte są Kiedyż one Ci tak porosły?

Pokazałaś tyle pięknych zestawień, że ja nie wiem co zacytować, bo kilka typów mam
Różowe róże + driakiew, pomarańczowe jeżówki, ta przecudna wielka biała róża z mnogością kwiecia. No chyba nie możesz narzekać, piękne kadry

Ja bym chciała aby były jeszcze bardziej wścieknięte, ale takie jak teraz to ostatecznie wybaczę

Dzięki Anulka, jaka szkoda, że kiedy to towarzystwo zaczyna kwitnąć to nie stara się tak dotrwać do jesieni, oj, chciałabym
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:40, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Magleska napisał(a)
Jola cudowne kadry z Twojego ogrodu i te szerokie kadry od Ani super

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:41, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
tulucy napisał(a)
Dziś przyszła do mnie driakiew będę teraz rozkminiać, którą różę nią podsadzić


Ba, no to będzie miała kłopot, masz tak mało tych róż, że bedziesz musiała pewnie coś dokupić aby pasowała
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:42, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Agatorek napisał(a)


Podpisuję się i też nie widzę powodów do narzekania.
Oba ogrody zachwycające. Cudowne wręcz
Czas róż!

Buziaki Aga
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:52, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
anabuko1 napisał(a)

Jola, róże, jeżówki masz bajkowe.
W ogóle ogród przepiękny.
Na 2 zdjęciu to ten wysoki krwiściąg ? Poluję na taki
Pozdrawiam serdecznie

Aniu, dziękuję
Tak, to wysoki krwiściąg ale nie pamiętam niestety który to. Kupowałam chyba w Zielonych progach.

Anusia, priv.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Agania 12:59, 11 sie 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jolanka napisał(a)

Piękne ujęcia Joluś
Portrety roślin i ogród bajka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gruszka_na_w... 13:10, 11 sie 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
U nas już idzie ku lepszemu. Mam nadzieję, że i u Was powrót do formy nastąpi w miarę szybko. Buziaki Joluś!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 13:29, 11 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Ja tych kadrów co Agania zacytowała to chyba jeszcze u Ciebie nie widziałam. Ślicznie Czytam że słabujecie, oby szybko przeszło i bez powikłań. Moje dziecko w styczniu miało tylko objawy zapalenia zatok. Potem zaczęło skakać ciśnienie, okazało się, ze ma powikłania kardiologiczne i zapalenie osierdzia. Kardiolog powiedziała, ze ma bardzo dużo pacjentów z woda w sercu po covidzie. Zróbcie dokładną diagnostykę jak Wam już minie żeby czegoś ważnego nie przeoczyć przypadkiem.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 14:08, 11 sie 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Sylwia, bo to zdjęcia z ogrodu Ani/Kwartet.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 10:13, 12 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Agania napisał(a)

Piękne ujęcia Joluś
Portrety roślin i ogród bajka

Już Hania zdementowała doniesienia fotograficzne
Tak, to zdjęcia ze spotkania ogrodowego u Ani-Kwartet, takie szerokie kadry chciałabym u siebie widzieć ale cóż, hmm, musza wystarczyć portrety i mgiełka za pierwszym planem
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies