Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Kasya 20:54, 14 kwi 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42036
jolanka napisał(a)

Kasiu, ja tymi drutami tylko wyciągałam to suche.


A to ok
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
jolanka 20:56, 14 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasiolaaa napisał(a)
Jolu niemartw sie rozami szkoda to prawda ale dzieki temu bedziesz widziala jakie odmiany u ciebie nie maja racji bytu

Masz rację, nie ma co się stresować, najwyżej będą nowe
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:59, 14 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
paulina_ns napisał(a)
Jolu współczuję dzisiejszych przygód, na szczęście dzień się już kończy, a jutro 14 będzie u mnie większość róż dzisiaj ładnie listki już wypuściła, bałam się o pashmine, była przesadzona z miesiąc temu, później były przymrozki jeszcze, ale widzę,że coś tam u niej zaczyna się dziać, ale szału nie ma pewnie w tym roku odchoruje przeprowadzkę. Pozdrawiam

Na szczęście dzień wczorajszy się już skończył
Paulinko, jeśli przesądziłaś z dużą bryła ziemi to nie powinna odczuć przeprowadzki. Ja będę kilka przesadzała w tym roku
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:02, 14 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
tulucy napisał(a)
Ja wykopuję już jutro Petticoat i Chopina. A jedna jakaś dziwna, zielone pędy ma, a żadnego pąka, nic nie ruszyło. Mam wrażenie, ż mimo tej zieleni jednak zasycha... Szkoda...

Jeden Chopin u mnie też chyba kaput, drugi wydaje się ok.
Poczekaj jeszcze, jeśli zielony to znaczy, że coś tam pobiera z ziemi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:05, 14 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
anbu napisał(a)


Fatum jakieś czy cuś

Moja Laguna trzymała się cała zimę fajnie. W ostatnie marcowe przymrozki chyba oberwała Coś niby tam słabego wypuszcza ale mizernie jej to idzie Czytam wpisy u Ciebie Jolu że róże odbijają i napawa mnie to nadzieją Ech...

To cuś na pewno
Też mam wrażenie, że to te drugie przymrozki spowodowały największe szkody. Róże w ogóle miały marny rok
Trzymajmy kciuki za ten
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:06, 14 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
mrokasia napisał(a)
O raju, prawdziwy 13-ty piątek .
Ja się urodziłam 13-tego więc pech mnie nie prześladuje .
Trzymam kciuki za róże!!!

Ale spryciula jesteś
Podziękuj mamusi i tatusiowi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:09, 14 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
tulucy napisał(a)
Moja Laguna w ubiegłym roku ledwo co dychała, słaba sadzonka bardzo. Przezimowała i póki co ma jeden mizerny pęd. Mojej winy trochę też jest, bo zapomniałam o niej i zagłuszyły ją jednoroczne.
Ale ciągle daję jej szansę

Ty zapomniałaś o róży? Niemożliwe.
Nie mam Laguny ale sporo osób na O. ją ma i raczej była chwalona. Moze rzeczywiście marną miałaś sadzonkę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
tulucy 21:13, 14 kwi 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
W ogóle to jeszcze się pomyliłam, słaba sadzonka to Sweet Laguna, zwykła Laguna ma się świetnie w tym roku. Nie miałam co ciąć.

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
jolanka 21:14, 14 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
_Martini_ napisał(a)

Tego się trzymajmy! U mnie ewidentnie wlaśnie z tego powodu dwuletnie róże są tylko zapączkowane i jakby nie mogły wystartować, a te sadzone jesienią są już całe w listkach. Ciągle wszystkie oglądam i nie jestem pewna, czy wszystkie ładnie zakwitną, ale pączki dają nadzieję

Nie mam pojęcia dlaczego tak jest ale masz rację, większe róże jeszcze chyba śpią
Może dlatego, że kiedy sadzimy to dajemy mocno dobrego papusiu a starszym nie, dopiero teraz Tak sobie tłumaczę.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
tulucy 21:16, 14 kwi 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Iiii nie zauważyłam różnicy w starcie, a jeśli to raczej odwrotnie...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies