Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Dominika11 17:48, 18 paź 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Piękny pomalowany jesienią ogród
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Iwk4 21:31, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
tulucy napisał(a)
Iwonko dziś miałam próbkę szaleństwa wrześniowego... Pierwsze zebranie... Nie moja klasa, ale RR papiery trzeba było ogarnąć... Sekretarz szkoły z szaleństwem w oczach...a to mała szkoła jest..

Minął kolejny miesiąc, ja się jeszcze nie mogę pozbierać w pracy. Zwłaszcza w młodszych klasach. Moje DZIECKO dziś się mnie pytało, co się z dziećmi dzieje? Żadnych zasad, żadnej motywacji, ech... szkoda gadać... Na szczęście nie całe młode pokolenie...
Przychodzę z pracy zmęczona i zwyczajnie mi się nie chce nic. Kawa, chwila relaksu, a potem znowu do pracy się przygotować, i ciągle stawiam sobie to samo pytanie: JAK działać, by się młodym chciało, by ich zmotywować do nauki?

Miałam awarię komputera, teraz dostałam od e-Ma jego laptopa. Dziś zrzuciłam zdjęcia wreszcie
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:45, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
beata_m napisał(a)
Świetnie wyszło Iwonko podziwiam Cię nieustannie ... jeszcze co najmniej trzy nagrody bym Ci wręczyła ... mnie coś siły opadają podlewanie też mnie wykończyło w tym roku tym bardziej, że wszystko ręcznie bo nie mam automatycznego. Są już plany tulipanowe?

Beatko, kupiłam tylko 8 paczek tulipanów. Na jedną rabatę. Nic więcej nie kupuję. Załamana jestem pogodą tegoroczną. I ogrodem, który się męczył cały sezon. Jak już upały puściły, to deszczu nadal nie było, nie mamy też podlewania, choć chciałabym zimą choć kilka węży do linii kroplującej kupić...
Wszystko z węża podlewałam cały sezon...
____________________
Ogródek Iwony II
21:45, 18 paź 2018
Iwonko ciężkie czasy nastały jeśli chodzi o szkołę. Myślę, że niedługo będzie niedobór nauczycieli. Raz mało płatne, dwa wszystkim wokół nie pasuje, trzy dzieciaki (nie wszystkie) słaba motywacja a winien nauczyciel. I najlepiej wszystko charytatywnie robić. Można by jeszcze dalej ale po co, tylko nauczyciel zrozumie... Głowa do góry, co nie zabije to wzmocni. Odpoczywaj w ogrodzie kochana.
Czekam na fotki
Iwk4 21:57, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
anna_t napisał(a)
Iwona czemu masz te patyki z piłkami na rogach?
fajnie wygląda taki żwirowy podjazd, nie chcecie całego tak zrobić?

Ania, podlewam z węża i jak ciągnę wąż po trawniku, bywa, ze wchodzi na rabaty. Aby nie połamać roślinek, wsadziliśmy druty w neuralgicznych miejscach, a żeby oczu sobie nie wydłubać, albo krzywdy nie zrobić, wbiliśmy na nie piłeczki tenisowe. Zastanawiam się, by je pomalować, tylko nie wiem, na jaki kolor...
Kiedyś będzie linia kroplująca, ale trawnik i tak będzie z węża pewnie podlewany...

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:30, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
No dobra. Czas na fotki.
Najpierw jeszcze Wrzesień. Bo trochę zdjęć w aparacie zostało.





____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:30, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Bonica - młode różyczki, w szpalerze przy kąciku wypoczynkowym. No i musiałam je ruszyć, jak to ja. By przesunąć o 10 cm. Bardziej na środek rabaty.


A wokoło sesleria jesienna. Przykryje jej nogi... Na razie ta sama wysokość. Ale to się zmieni...

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:39, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
We wrześniu Red Baron jeszcze był ładny. Póki go nie zmroziło w zimne noce...




____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:51, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
We wrześniu pożegnałam się z pomidorami.

To był pierwszy rok moich pomidorów i po raz pierwszy poznałam smak prawdziwych pomidorów. Zebrałam nasionka.
Malinowy - nr 1
Forenza
Awatar
Bawole serce
Zdjęliśmy folię. Niestety na koniec poszły zamki we folii i teraz muszę się zastanowić, jak rozwiązać problem na kolejny sezon...


____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:10, 18 paź 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jeszcze przed nocnymi przymrozkami
Limlight

Vanilia Fraize

Phantom

Polar Bear

____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies