Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zielonej AniaK

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zielonej AniaK

Anna_ogrodni... 18:51, 23 gru 2017


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2018 roku dużo zdrowia, szczęścia spełnienia marzeń dla wszystkich sympatyków Ogrodowiska


____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 17:09, 01 sty 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Szczęśliwości w Nowym Roku dla wszystkich którzy mnie odwiedzają

____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 18:34, 01 sty 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Jeszcze trochę dekoracji świątecznych w moim domu
pozdrawiam świątecznie


____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Basilikum 20:10, 01 sty 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Wpadlam w odwiedziny przegladnelam tylko kilka stronek ale widze ze masz juz calkiem ladny ogrod
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 22:34, 01 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Masę roboty zrobiłaś w ogrodzie , cisy widzę posadzone, jałowce uformowane( potroiły swoją wartość)Fajnie, że nie wyrzucone. Świetna hortensja w bordo kolorzeJakie plany na obecny rok?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
marba 22:38, 01 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, masz dobrą rękę do kwiatów. Twój ukwiecony balon robi wrażenie. Będę zaglądać. Też jestem ze Śląska.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 21:39, 02 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, przeczytałam Twój watek, masz tętniący życiem ogród, bajecznie kolorowy latem i taki wypieszczony. Widać, że wkładasz w niego dużo zaangażowania i serca. Dekoracje świąteczne eleganckie. A w domku też ślicznie, bardzo mi się podoba. Pozdrawiam Cie z Nowym Rokiem.
P.S. Na początku 12 str. Twojego wątku pytałaś o nazwę takiego kwitnącego na żółto kwiatu. Pewności nie mam, ale może to jakaś odmiana laku.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
AnnaMS 15:12, 03 sty 2018


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witam, ogród dużo zyskał dzięki zmianom, pewnie to jeszcze nie koniec - lubimy zmieniać i zmieniać i końca nie widać ale to jest fajne, prawda? Marzą mi się hortensje ogrodowe takie piękne jak u Ciebie - mieszkam w Lublinie więc to tylko marzenie ... częste wiosenne przymrozki ważą pąki - pani Danusia, nasza szefowa już pisała na ten temat i muszę się z tym pogodzić. Jakieś plany na ten rok?
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Anna_ogrodni... 21:35, 03 sty 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Basiu dziękuję za odwiedziny i dobre życzliwe słowa
Bardzo lubię mój ogród. Jeśli bym mogla to pracowałabym w nim cały czas ale chyba też tak masz prawda?
Na Ogrodowisku wszystkie ogrody są piękne a jeszcze jak się naoglądam to zaraz nabieram chęci do pracy w swoim. Oby do wiosny!
pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 21:54, 03 sty 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam Aniu i dziękuję za odwiedziny w moim ogrodzie
Masz racje lubimy sadzić i przesadzać zawsze coś wyjdzie raz lepsze kompozycje raz słabsze ale zawsze miło patrzeć na efekty swojej pracy.
Jesienią posadziłam parę róż i z niecierpliwością czekam co z nich wyrośnie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies