Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zielonej AniaK

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zielonej AniaK

Anda 11:36, 04 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33595
Witaj Aniu Wpadłam do Ciebie zobaczyć Twój ogród i bardzo mi się podoba to co widzę. Zaznaczyłam wątek i będę podglądać na bieżąco
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anna_ogrodni... 11:50, 04 mar 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Ciesze się bardzo i serdecznie zapraszam
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
marba 11:54, 04 mar 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, jak miło, że do nas wróciłaś. Co tam w ogrodzie słychać? Wiosna do Ciebie już powraca? Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Anna_ogrodni... 12:01, 04 mar 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam Basiu
Właśnie serce mi raduje ze w końcu dotrwałam do marca
Marzec dla mnie to już wiosna teraz czekam tylko na słonce ciepło i ruszam do ogrodu
Pozdrawiam bardzo serdecznie i dobrej niedzieli życzę
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
gierczusia 13:57, 04 mar 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Przyszłam pozdowić Sąsiadkę wprawdzie okolice Katowic są dość pojemne ale zawsze to okolice a ja z Rudy ,tuż przy Panewnikach
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Anna_ogrodni... 19:18, 04 mar 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam miłą Sąsiadkę
Dziękuję za pozdrowienia z Rudy Sląskiej moje przesyłam z okolic Mikołowa
pozdrawiam b. serdecznie

____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Gardenarium 09:45, 05 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pokaż Ani to zdjęcie, gdzie chcesz sadzić szpaler z róż.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Anna_ogrodni... 10:13, 05 mar 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Danusiu
Jak tylko wrócę z pracy do domu to wstawię takie poglądowe zdjęcie
zapraszam nieśmiało wieczorem będę wdzięczna za pamięć
pozdrawiam i dobrego dnia życzę
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 17:07, 05 mar 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Danusiu pokażę to miejsce nawet szybko zrobiłam parę zdjęć .Fakt ze jest brzydko szaro i ponuro ale cóż jeszcze trochę
Wyczytałam ze masz kolejnego pieska ja tez 5 lat temu pojechałam do schroniska szukałam jasnego małego piesaka(który miał być podobny do poprzedniego który odszedł) a wróciłam z malutką suczka o czarnym umaszczeniu bo tak się prosiła ze podjęłam najszybsza decyzje i wzięłam ze sobą (pomimo oporów rodziny) I nigdy nie żałowałam decyzji wszyscy go kochamy a on okazał się ślicznym dobrym psem
A teraz pokaże to miejsce gdzie chce zrobić szpaler ma on być miedzy 2 jałowcami. W środku mam taki iglak on jest w doniczce i tylko zimuje)



____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Gardenarium 09:05, 06 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aniu, ja bym tutaj róż nie widziała, bo masz tak "japońsko", azalie, trawy, turzyce, cebulowe kwitnące wcześnie i wrzosowisko tutaj widzę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies