Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zielonej AniaK

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zielonej AniaK

Anna_ogrodni... 08:55, 30 wrz 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
marba 10:28, 04 paź 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Anna_ogrodniczka napisał(a)

Aniu, ten gruby, pochylony konar między stipami to od jakiegoś drzewa jest? Jak ja lubię takie oryginalne i niepowtarzalne elementy w ogrodzie. Cudnie to wygląda.
Róże masz piękne, wyglądają tak zdrowo, a u mnie ciągle łapią jakiegoś grzyba.
Pozdrawiam.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Anna_ogrodni... 20:16, 08 paź 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Basiu witam serdecznie a nawet bardzo bardzo serdecznie Cie witam w moim ogrodzie
Te konary to pnie jałowca który rośnie już tu bardzo długo.
Róże są ładne ale jak wszystkie róże tez miały mączniaka i różne choroby grzybowe, Ale pomimo to i tak bardzo je lubię.
Moje róże są stosunkowo młode ale jak dowiedziałam się od dziewczyn na Ogrodowisku róże z roku na rok są silniejsze i mniej chorują. Zobaczę jak to będzie z moimi różami.
pozdrawiam
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 20:30, 08 paź 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
W Sobotni poranek spojrzałam w okno i zobaczyłam takie jesienne widoki
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
sylwia_slomc... 10:10, 03 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Pięknie było a teraz macie śnieg? Widzę, że też masz za sąsiada orzecha, dobrze, że z dala od budynków bo już też słusznych rozmiarówMacham w Nowym Roku i powodzenia w tym sezonie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
marba 11:23, 03 sty 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, pozdrawiam Cię noworocznie. Wszystkiego dobrego!
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
marba 12:15, 03 sty 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Umknęła mi Twoja jesień w ogrodzie, bardzo lubię ten czas, gdy w ogrodzie wszystko się złoci albo czerwieni. W tym roku była wyjątkowo długa i piękna. Teraz tylko trzeba przetrwać zimę, a wiosna też będzie nas cieszyć swoimi kolorami. Najważniejsze, że dzień pomalutku już się wydłuża.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Anda 16:59, 03 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Aniu, jesienne widoki miałaś przepiękne A jak wyglądają widoki zimowe?

Ostatnio rozmawiałam ze znajomymi ogrodowymi o różach i naprawdę wszyscy byliśmy zgodni co do tego, że mączniak wynika z małej ilości wody. Lato było suche, więc róże (zwłaszcza młode) miały zbyt sucho w korzeniach. W przyszłym roku powinno być lepiej

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anna_ogrodni... 13:37, 05 sty 2019


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam Was bardzo serdecznie

Sylwia - mam widok na orzecha sąsiada jest to już duże drzewo więc jesienią mam dużo liści do sprzątania ale ma dobre owoce, które maja miękką skorupę.
Tak, że mi wszystko pasuje

Basiu - jesień była ładna ale teraz niestety muszę przeczekać zimę. Jesienią posadziliśmy trochę tulipanów czosnków i róż wiec z niecierpliwością czekam wiosny

Ewuś - patrz ja nie pomyślałam że taka może być przyczyna mączniaka na różach, ale masz racje ubiegłe lato było wyjątkowo suche a moje róże tyle co posadzone. Mam nadzieje ze w tym roku moje róże będą zdrowsze
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 13:48, 05 sty 2019


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
A terz moj ogrod w zimowej szacie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies