Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i co dalej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i co dalej

Magleska 20:52, 17 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
No i super wyszło w tej wnękowej ....
Chyba sie faktycznie nie przywitałam ,a mam w obserwowanych hi hi , wiec teraz naprawiam swój błąd i się witam
Te długaśne trawy zakupione tyż fajne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anna_t 20:55, 17 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Monka napisał(a)
Asia -

Ania - już miałam po Ciebie dzwonić mistrzyni dzielenia , to był pierwszy i ostatni raz sadzenia tej rabaty, przynajmniej tak mi się teraz wydaje

no pewnie zartowałam przecie zarosną
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Monka 21:01, 17 wrz 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Magleska napisał(a)
No i super wyszło w tej wnękowej ....
Chyba sie faktycznie nie przywitałam ,a mam w obserwowanych hi hi , wiec teraz naprawiam swój błąd i się witam
Te długaśne trawy zakupione tyż fajne


Madzia witam w swoich progach i zapraszam częściej te trawy tyż skradły moje serce
____________________
Monika ogród i co dalej
ren133 21:17, 17 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Pewnie się narażę ale ... carexy sadzę na mijankę
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
mrokasia 21:24, 17 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Bardzo ładnie wyszło . O mijance już było więc nie będę wspominać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Monka 21:31, 17 wrz 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
No nie dziewczyny nie dość, że pada i humor pod psem to jeszcze carexy na mijankę tylko grzecznie pytam, a dlaczego wołami mi nie napisałyście, że jak wybiorę carexy czyli ID to przypomina się, że sadzi się je na mijankę hę , to tylko takie gadanie poczekamy rok i będzie po kłopocie
____________________
Monika ogród i co dalej
mrokasia 21:35, 17 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Moni, masz rację, jak ID ruszą to za chwilę nie będzie widać jak posadzone . Będzie super!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margarete 23:24, 17 wrz 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
To chyba nie są ID ale podobne, jakieś Silver sceptre albo Morowi Variegata patrząc a pokrój kęp tych u Bogdzi, już wyrośniętych egzemplarzy to mi na ID nie wyglądają. Mój ID wygląda troszkę inaczej, też ma źdźbła z jasnymi brzegami ale są one szersze, takie jakby krępe i nie rozkłada się tak w rozetę jak te twoje i jak np. Evergold.
Tak czy siak są fajne i jedne i drugie. A wnękowa rabata wyszła ci świetnie nie ma co marudzić ( o mijance nie napiszę żeby cię nie wnerwiać ale też bym to zmieniła....rach ciach i przesadzisz bo to już tylko co drugą kępkę musiałabyś ruszyć.....jutro ma nie padać u nas...więc.... )

Pochwalę cię jeszcze za wyeksponowanie wrzosów - cudnie się komponują z tymi metalowymi doniczkami i "kwietnikami". Wiesz przecież że twoimi pomysłami na detale we wnętrzu zachwycałam się jak byłam u ciebie - teraz tylko to potwierdzam.

p.s. rozumiem że jak na grzyby to następnym razem do ciebie zamiast do lasu
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
iwonkap 11:52, 18 wrz 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Będzie ślicznie na wiosnę nie bedzie widać tej regularności bo będzie milion nowych ID Ja ze swoich sadzonek jak Twoje posadoznych zeszlej jesieni mam juz dorodne kępy i stado młodych na kolejną rabatę
lutroja 10:00, 19 wrz 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
wnęka wygląda świetnie , jak zarośnie nie będzie nic widać
____________________
Lusi Lubię go:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies