Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Diamentowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Diamentowy ogród

inya 14:37, 11 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Musze w końcu znaleźć chwilkę i wszystko sobie rozrysować na kartce z odległościami itd. Widzę, że tak będzie bardziej przejrzyście może wtedy szybciej mnie natchnie
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Sebek 14:41, 11 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Lub wtedy Danusia dopasuje Ci gotowca i może cię natchnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
inya 14:44, 11 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140


Domyślam się, że wam tez się śni po nocach jak sadzicie roślinki a za dnia marzy jak już siedzicie w cieniu z ukochaną książką w swoim ulubionym zakątku?
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Sebek 15:25, 11 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aż tak to nie, ale śnią nam się rośliny. Albo że Danusia zakłada komuś ogród albo że nas odwiedza. Nie pamiętam za bardzo snów, ale te co pamiętam z roślinami i ogrodem są związane
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Pwl 17:00, 11 maj 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
oj dużo tego no ale nie ma sie czym martwić, zobaczysz że zaraz będzie etap
"gdzie by to teraz posadzić bo już nie ma miejsca, a bardzo mi się podoba"
Ten czarny bez to raczej jest hmm niepożądana roślina i z reguły się ją tępi, bardzo
się rozrasta,wszędzie jest pełno młodych siewek i wygląda trochę zielskowato... Ja
bym raczej wyrwał póki jeszcze się da.
____________________
paweł
Neska 17:21, 11 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Witaj!
Teren pod orzechem włoskim też masz raczej stracony dla roślin. Niestety ma on zły wpływ na inne roślinki, a dokładnie substancja znajdująca się w jego liściach. Też mam dwa orzechy przemarzły dokładnie po napadzie majowej zimy Liście pewnie jeszcze wypuszczą, ale na orzeszki nie ma co liczyć
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
hanka_andrus 18:46, 11 maj 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zazdroszczę tobie tego stawku z laskiem!
Witam na Ogrodowisku!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 02:11, 12 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
cześć Inya, ale masz pole do popisu, między brzózkami grzybnie zaszczep swoje grzybki będą, a zaraz za oknem posadź jakieś fioletowe kwiatki i ecri, będzie pasowało do czerwieni)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
inya 07:43, 12 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Dziękuję za rady Czarny bez dzisiaj robi papa

Zmartwiłaś mnie Neska, ja miałam taką ochotę zagospodarować ślicznie ten teren pod orzechami on jest w bardzo strategicznym miejscu, mam na niego widok z salonu i z tarasu... coś muszę wykombinować...

Witam Haniu Dziękuję

Między brzózkami rosną w sezonie grzybki i na górce też
Teraz mi dałaś pomysł z tym fioletem Tylko co do cienia...?
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Gardenarium 07:51, 12 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam serdecznie również.
Na pierwszy rzut muszę się podzielić z Wami zachwytem nad tym miejscem, jeziorko bardzo urokliwe, duży teren, zazdroszczę bo sama marzę o takim, a mam tylko 500 m2.

Taki ogród dla osoby lubiącej pracę w nim to wytchnienie dla duszy, miejsce gdzie można posłuchać przyrody, przyciągnąć ptaki i inne zwierzęta.
Należałoby ocenić na początku, co chcesz mieć w swoim ogrodzie.

Takie początkowe przemyślenia są trudne, czasem o czymś się zapomina. Dla osób trafiających do nas w takiej fazie ogrodowej polecam serię artykułów o zakładaniu i planowaniu ogrodowej przestrzeni.
Zachęcam Cię do poczytania najpierw, abyś widziała o co pytać nas potem.

A następnie jak coś opowiesz więcej i wkleisz mapkę działki, będziemy próbować doradzać odpowiadając na Twoje pytania.

Tutaj link http://www.ogrodowisko.pl/szukaj?utf8=%E2%9C%93&q=zaprojektowa%C4%87+ogr%C3%B3d
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies