Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Diamentowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Diamentowy ogród

monteverde 15:32, 09 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
To mnie zaciekawiłaś tą nowością)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
inya 22:10, 13 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Wskakuję na chwilkę, bo brak czasu mnie dopadł - mój M po sobotniej grze w piłkę z dziećmi u znajomych jest unieruchomiony na najbliższe 3 tygodnie Pęknięcie torebki stawowej Ale nie ma tego złego Troszkę sobie odpocznie a ja się poopiekuję

Szybciutko wrzucę najważniejsze zdjęcia
Spójrzcie jak mam kolorowo w stawie



uwielbiam jak kwitnie



a to moja niespodzianka wykluły nam się w poprzednią sobotę dzikie kaczuszki na stawie nawet nie wiedzieliśmy, że mają gniazdo przylatywała kaczka z kaczorem, ale jakoś nie połączyliśmy tego w całość ;P cudne są jak tak zasuwają po wodzie a ja siedzę na tarasie i je podglądam jak się uczą nurkować



Aha, i jeszcze jedno... co dolega moim hortensjom? Spryskałam je od razu owadobójczo i grzybobójczo, zakwasiłam...niby widzę poprawę, ale nie jestem jeszcze do końca przekonana... pomożecie?






____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Sebek 22:38, 13 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jakie słodkie te kaczuszki.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ell 17:13, 21 cze 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Staw wygląda pięknie.
A mój M. też wiecznie po piłce ma jakąś kontuzję
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Neska 20:03, 21 cze 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Słodkie te kaczuszki. Ja miałam sikorki
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
zbigniew_gazda 20:15, 21 cze 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Marto kaczuszki przepiękne . U nas na rzece też jest ich dużo i ku mojemu zdziwieniu pod wieczór przelatują wzdłuż rzeki z wielkim gęganiem . Acha jak tam M - leczysz go intensywnie ? Tylko uważaj na chorą nogę.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Danusza 20:24, 21 cze 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
inya napisał(a)
Wskakuję na chwilkę, bo brak czasu mnie dopadł - mój M po sobotniej grze w piłkę z dziećmi u znajomych jest unieruchomiony na najbliższe 3 tygodnie Pęknięcie torebki stawowej Ale nie ma tego złego Troszkę sobie odpocznie a ja się poopiekuję

Szybciutko wrzucę najważniejsze zdjęcia
Spójrzcie jak mam kolorowo w stawie





a to moja niespodzianka wykluły nam się w poprzednią sobotę dzikie kaczuszki na stawie nawet nie wiedzieliśmy, że mają gniazdo przylatywała kaczka z kaczorem, ale jakoś nie połączyliśmy tego w całość ;P cudne są jak tak zasuwają po wodzie a ja siedzę na tarasie i je podglądam jak się uczą nurkować




no pięknie masz ! klimat jak u mnie i wiem jak fajnie jest patrzeć na maluchy pływające)
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
olga_szopa 15:14, 22 cze 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Ależ pięknie w Twoim stawie I fauna i flora przepiękna miłe i sielskie widoki. Bardzo mi się podoba u Ciebie .Pozdrawiam
____________________
Zakątek Olgi
monteverde 02:21, 24 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
przytulnie u Ciebie, a co do hortensji, to czy ich nie podlewasz szlauchem i po liściach?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
inya 09:57, 27 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Ela, ach Ci M ;P kontuzjogenni

Zbyszku, uważam, kuruję, dogadzam
Niestety, obowiązki mam teraz podwójne jego i swoje ;P Oprócz tego przetwory truskawkowe w pełni, ogórd zarasta, tylko trawniczka pilnuję Ledwo się wyrabiam, a dzidziol jeszcze tak mamusię chciała dobić, że gorączkować w między czasie zaczęła, a co
Ale dam radę

Danusza i Olga dziękuję i zapraszam w odwiedziny

Aniu podlewam delikatnie w koneweczki wprost do donicy. Prześlę zdjęcie jak pięknie kwitną, ale liście mają nadal takie miejscami niefajne Szczególnie ta odmiana Romance... Hmm...

____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies