Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Diamentowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Diamentowy ogród

Danusza 16:09, 22 maj 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
witaj miałam dziś trochę czasu i zdążyłam cię "odwiedzić" śliczne begonie posadziłaś a głóg cudny
masz sporo miejsca na inwencje powodzenia
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
inya 10:45, 30 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Tak Danusza sporo miejsca na inwencje... tylko tych inwencji jakoś nie tak sporo ale pomalutku się uda

Mam już troszkę pomysłów i jak znajdę chwilkę pomału je będę rozrysowywać

Póki co zakupiłam 20 jałowców suecica i posadziłam w szpalerze za orzechami od strony sąsiada i w tym roku skoncentruję się na tej stronie działki Taki mam plan przynajmniej

Odwiedziłam tego sprzedawcę z allegro osobiście i jestem zachwycona
garden park
Ja wiem, że mówi to laik, ale odniosłam wrażenie, że człowiek zna się na tym co robi. Ma tyle odmian hortensji, nie spotkałam takich nigdzie. Mnóstwo egzotycznych roślin - ale po sprowadzeniu roślin najpierw sprawdza przez kilka lat jak się zachowują w naszym klimacie, dopiero potem zabiera się za sprzedaż. Uważam, że uczciwie, bo nie sztuką jest wcisnąć "badyla" a potem klient zdziwiony, że po zimie klapa. Oj, będę tam częstym gościem
Zakupiłam na taras 1 szt. hortensji rotschwanz
hortensja rotschwanz
i 4 szt. hortensji you and me romance
hortensja romance.
Mają pąki Jak zaczną kwitnąc prześlę wam fotki
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
justi 16:04, 30 maj 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Begonie cudo
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
grama 22:43, 31 maj 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Ale pole do popisu. Ważne, że masz już duże drzewa, a dalej z Ogrodowiskiem dasz radę!
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Kaliope 11:06, 02 cze 2011

Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 53
Inya miniaturowe astry koniecznie, właśnie pooglądałam i są bardzo ładne. Muszę poszukać czegoś jeszcze, ależ to ogrodowisko wciąga
Brzozy masz urokliwe niezwykle. Hortensje sadzisz w donicach na tarasie?
____________________
Pozdrawiam ciepło Ogród muzy czyli Kaliope w akcji
Gardenarium 11:28, 02 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Hortensje w donicach można przestawiać, czyli nawet od biedy jak jest zbyt słonecznie to można się uprzeć i uprawiać. Ten sposób uprawy zappewnia nam kwitnienie, bo w gruncie nie ma na co liczyć przy obecnych zimach
Moje kwitną od marca do września. Co jakiś czas dokupuje i wymieniam najgorsze okazy. Te niebieskie teraz są jakby przypudrowane
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jotka 11:31, 02 cze 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
gardenarium napisał(a)
Hortensje w donicach można przestawiać, czyli nawet od biedy jak jest zbyt słonecznie to można się uprzeć i uprawiać. Ten sposób uprawy zappewnia nam kwitnienie, bo w gruncie nie ma na co liczyć przy obecnych zimach
Moje kwitną od marca do września. Co jakiś czas dokupuje i wymieniam najgorsze okazy. Te niebieskie teraz są jakby przypudrowane


Myślałam już, że nigdy nie doczekam się kwitnienia moich 3 hortensji, bo ciągle przemarzają
Ale za Twoją radą Danusiu przesadzę je do donic,może wtedy doczekam się kwiecia
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
inya 13:09, 02 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Póki co zostają w donicach na tarasie, tam mają półcień.Pomału rozwijają pączki Jak tylko będą okazalsze od razu wklejam fotki.
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
monteverde 02:09, 06 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
też u gladi20 w tym roku kupiłam Romance zaczyna i Together, okazało się ,że obie będą różowe, może ta drugą za mało zakwasiłam?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
inya 14:21, 09 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
dokwaś troszkę, będzie niebieska
moje też już dają czadu hihi moje pierwsze hortensje - jestem dumna

Wróciłam wczoraj ze szkolenia w Szczyrku i nie miałam kiedy wrzucić zdjęć z soboty, ale postaram się to niedługo zrobić. Pokażę wam coś cudnego, co nam się objawiło na stawie - nie jest to roślinka
A na wyjeździe sama się do siebie śmiałam, bo wciąż zaglądałam ludziom do ogródków ale teraz tak ładnie wszystko kwitnie. Nawet wysoko w górach próbowałam identyfikować roślinki szalona
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies