Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » NewLife w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

NewLife w ogrodzie

anbu 20:09, 23 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Fajny trawniczek już tu widzę u Koleżanki
____________________
Ania Ogród Ani :)
LyraBea 09:39, 24 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Cześć Aniu. Tyle co ja się napracowałam nad tym terenem to powinien być idealny a niestety wygląda na 4-. Wiatry u mnie takie, że nie tylko wysusza momentalnie nawet mocno podlany trawnik, ale też wydmuchuje warstwa po warstwie ziemię, gdzie lekko przerzedzony i takie ściernisko na nowo zaczyna się robić :/
____________________
Beata
LyraBea 09:42, 24 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Anusia napisał(a)
Trawnik pierwsza klasa to ja będę musiała swój zaorać i posiać jeszcze raz Perfekcyjnie! Widzę, że posadziłaś też tuje yellow ribbon. Jak je oceniasz?

Nie wiem, czy bym dała radę swój skopać i od nowa. Chyba wie cej pracy niż zakładanie od zera O_O
Flower1 napisał(a)

Ale cieżko pracujecie, efekt widać

Dziękuję Magduś. Twój Wyczarowany ogród pozostanie dla mnie długo niedoścignionym wzorem.
____________________
Beata
elmagra 10:01, 24 kwi 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 331
Przyszłam się przywitać i pozazdraszczać ładnego trawnika. Nasz jakoś nam felernie wyrósł jesienią, że aż żal...

Ładnie się Twój ogród zapowiada. A domek cudo.
____________________
Ela
LyraBea 11:11, 24 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Nastał wrzesień a ja wciąż nie mogłam doprowadzić do zadowalającego mnie stanu terenu pod kolejną porcję trawnika. Łopatą od śniegu przegarniałam porcje ziemi z jednego końca na drugi by chociaż po części zniwelować nierówność terenu.

Mojego męża przerosła sytuacja. Zaczął żałować, że mamy taki teren do zagospodarowania.

Mnie tymczasem udało się w końcu "wyczesać" ziemię na tyle, by zdecydować się na zasianie trawy. Chciałam zdążyć przed zimą. To był ostatni dzwonek. Mąż dobrze realizował się w roli fotografa a mój wierny pieseł jak zwykle przy mnie
____________________
Beata
Katarzyna13 12:16, 24 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Beatko witam cie serdecznie!!! Piękny masz domek no i trawnik - bajka!!!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
anbu 21:14, 24 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Jak duży macie teren, bo nie doczytałam?
Dzielna bardzo jesteś
____________________
Ania Ogród Ani :)
LyraBea 21:21, 24 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
elmagra, Katarzyna13
Miło mi, że zajrzałyście. Dziękuję za ciepłe słowa. Niestety po zimie trawnik już nie prezentuje się tak pięknie, ale domek nadal cieszy...Tyle chociaż
____________________
Beata
LyraBea 21:30, 24 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Aniu
Cała działka ma 60x30m, ale umownie podzieliłam ją na 2 części. Na jednej 30x30 stanął dom a druga 30x30 właśnie stanowi dla mnie teraz wyzwanie. I tu będę baaardzo potrzebować Waszej pomocy. Ale to wkrótce. Nasadzenia przy domu, którymi teraz się "chwalę" (jakbym miała czym), w dużej części będą modyfikowane, ale trzon jak żywopłot, poszczególne miejsca dla zieleni pozostaną. Nie mam pojęcia jednak kiedy uporządkuję ostatecznie te miejsca. Wizja położenia kostki i opasek wokół domu ciągle się oddala a właśnie o kostkę się rozchodzi. Bez niej mój dom zdaje się stać wciąż na placu budowy Cierpię z tego powodu, ale nie załamię się i nie zacznę płakać. Działam dalej i tyle.
____________________
Beata
Katarzyna13 21:38, 24 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Działaj działaj Aneczko bom ciekawa twoich realizacji i czekam na kolejne zdjęcia.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies