Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » NewLife w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

NewLife w ogrodzie

Rumianka 12:54, 25 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
LyraBea napisał(a)

A Ty Elisa to konkretnie skąd jesteś? Bo ja też z okolic Trójmiasta, z urodzenia Gdańszczanką jestem.
Beatko, mój nick mówi sam za siebie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Margo 13:29, 25 kwi 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Trafiłam przypadkiem i z zainteresowaniem przeczytałam cała historię ogrodu.
Piekny masz dom, ogród też bardzo fajny tworzysz, podziwiam porządek i samozaparcie. Kawałek terenu masz do obrobienia, jest co robić
A zdjecie kici super, jakbym widziała mojego szaraka
Pozdrawiam, będę zaglądac i kibicować
____________________
Gosia
Anusia 15:01, 25 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Kotełka mamy podobnego, mój Pazurek też często mi pomaga. Niechcący go sfaworyzowałam i teraz chce być ważniejszy od Viku swojej mamy. Bure koty najładniejsze Bardzo ładnie i elegancko u Ciebie. Powoli dasz radę.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
LyraBea 08:39, 26 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
anbu napisał(a)


I tak trzymaj Beatko!
Nie pisz, że spóźniłaś się z dziesięć lat z ogrodem, bo to nieprawda. Może zabrzmi to górnolotnie, ale zawsze wszystko przychodzi wtedy gdy ma przyjść, gdy jesteśmy na to coś gotowi Widocznie dopiero teraz jesteś gotowa na ogród
dominika_ napisał(a)


Górnolotnie czy dolnolotnie Bardzo mądrze napisane Wszystko ma swoje miejsce i czas. Miłego dnia, choć zimnica u mnie nielitościwa
Ech Dziewczyny...Za późno, za późno. Bałam się budowy domu i całego związanego z tym zamieszania a lata leciały. Wystarczało mi moje m4 z małym ogródkiem przyblokowym, gdzie się spełniałam jako ogrodniczka. Nawet nagrody zgarniałam za najpiękniejszy ogród czyli realizowałam się z sukcesem. Lata poleciały, coraz starsza jestem, i chociaż zapał nadal wielki, sił coraz mniej. No i kiedy to wszystko urośnie? Oj za późno, za późno się zdecydowałam na zmiany w swoim życiu. Teraz może i właściwy czas, ale go za mało... Tak czuję.
AnnaCh napisał(a)
Beatko, kawał roboty za Tobą. Rąk nie załamuj, tuje szybko rosną, tylko je podlewaj, ja też ciągle walczę z pewnymi przeciwnościami, ale silne kobitki jesteśmy to damy radę
A co do kostki, to ja mieszkam u siebie już ponad 3 lata i chodniki robimy sami, po kolei, powoli. Dopiero teraz po świętach wynajęliśmy ekipę do kostki na podjazd, bo mi było już szkoda mojego tatę szarpać. A i dom ciągle nie otynkowany... Beatko, powoli, nie od razu Kraków zbudowano
Bardzo podbudowujące słowa Aniu. Potrzeba mi takiego optymizmu w dużych dawkach.
Ja nie wiem, czy za 3 lata doczekam się kostki. Dobrze, że się upadłam, żeby elewację wykończyć, bo już byśmy jej tak nigdy nie zrobili a kasa by się i tak rozeszła. Mąż na mnie czasem za to krzywo patrzy.
Też dzielni jesteście. Sami chodniki robicie. Szacun.
W poprzednim ogródku sama wylewałam placyk pod meble ogrodowe. Taki z formy. Teraz chyba bym się nie podjęła. No właśnie...Starość
____________________
Beata
LyraBea 08:41, 26 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Rumianka napisał(a)
Beatko, mój nick mówi sam za siebie...

Elisa, to Ty Rumianka z Rumi tak? No widzisz! Ja jestem była Rumianka. Przeprowadziłam się za miedzę...do Redy
To teraz będę się zastanawiać, gdzie ty masz taki ładny ogród
____________________
Beata
LyraBea 08:47, 26 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Margo napisał(a)
Trafiłam przypadkiem i z zainteresowaniem przeczytałam cała historię ogrodu.
Piekny masz dom, ogród też bardzo fajny tworzysz, podziwiam porządek i samozaparcie. Kawałek terenu masz do obrobienia, jest co robić
A zdjecie kici super, jakbym widziała mojego szaraka
Pozdrawiam, będę zaglądac i kibicować
Dzień dobry Gosiu. Widzę, że Ty też z okolic Trójmiasta, jak ja
Zaglądaj, radź, wspieraj. Baaardzo proszę i zapraszam.
Anusia napisał(a)
Kotełka mamy podobnego, mój Pazurek też często mi pomaga. Niechcący go sfaworyzowałam i teraz chce być ważniejszy od Viku swojej mamy. Bure koty najładniejsze Bardzo ładnie i elegancko u Ciebie. Powoli dasz radę.
O tak Aniu. Takie szaraczki są śliczne. Takiej szukałam po kocich bidulach i znalazłam. Niebawem będzie obchodziła roczek. Uwielbiamy ją.
Oprócz Maszki mam jeszcze Lakiego- 15-letniego kocurka, który się z nami przeprowadził i super się zadomowił (i kto to mówi, że koty się tylko do otoczenia przywiązują), oraz Niunię - 5letnią koteczkę z odzysku po koleżance, która dostała na nią uczulenia. Jest z nami od niecałych 2 miesięcy i fajnie się dogaduje z pozostałymi rezydentami
Kocham ten mój zwierzyniec.

============================= >>>> oOo <<<< =============================
Wczoraj korzystając z tego, że dzień wcześniej mocno podlało ziemię zabrałam się do spulchniania miejsca, gdzie będą usytuowane rabatki. Bez mojego przyjaciela mechanicznego - glebogryzarki z L niewiele bym dała rady zrobić. A tak całkiem sprawnie spory placyk przemieliłam.

I chybabym się zajeździła gdyby nie deszcz a właściwie ulewa, która mnie z prac ogrodowych wypędziła. Bardzo potrzebny był u mnie taki deszcz. Od razu inaczej z ziemią się współpracuje.
____________________
Beata
Agatek 11:46, 26 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
kawał dobrej roboty
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
anbu 14:36, 26 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Super działasz Deszcz też lubię ... bardzo
____________________
Ania Ogród Ani :)
Katarzyna13 14:43, 26 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Dobry deszczyk ulitował się nad twoja "glebusią"
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
elmagra 14:54, 26 kwi 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 331
Mam pytanie. Ze zdjęcia z thujami wynika, że są posadzone na takim jakby wzniesieniu malutkim, tzn. wyżej niż reszta działki. Dlaczego tak? Myślałam, że ziemię się raczej wybiera, żeby uzupełnić korą.
____________________
Ela
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies