Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » NewLife w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

NewLife w ogrodzie

LyraBea 18:22, 19 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Mam na imię Beata.
Półtora roku temu zamieszkałam we własnym domu z kawałkiem terenu, na którym zamarzył mi się ogród. Jestem dopiero na początku drogi, ale wierzę, że dzięki Waszym dobrym radom i cierpliwości w odpowiadaniu na szereg pytań związanych z zakładaniem ogrodu, uda mi się osiągnąć cel i stworzyć swój mały raj na ziemi.
Tak więc ośmielona ciepłym przyjęciem na forum dojrzałam do założenia własnego kącika na forum i jestem.
Zanim dojdę do tego, na jakim etapie początkowym jestem, wrzucam kilka zdjęć z jeszcze budowy.
Widok z okna:

I jeszcze ujęcie z parteru:

Widok z drugiej strony:

Wiosną 2015roku, na ile fundusze pozwoliły, ruszyłam z pracami ziemnymi wokół domu.
Trzeba było wywieźć tony jałowego piasku i nawieźć żyzną ziemią.


No i się zaczęła moja przygoda z ogrodem
Witam w moim wątku ...
____________________
Beata
Flower1 18:45, 19 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Ale masz piękny dom widzę ze robota wre .Bardzo fajnie ze nawozisz dobrej ziemi to wszystko się potem zwróci dobra ziemia to podstawa. Pozaglądaj do ogrodów innych, Ogrodowisko to kopalnia wiedzy, jestem pewna ze znajdziesz coś co cie zainspiruje. Będę zaglądać,pozdrawiam!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Rumianka 18:48, 19 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Jako jedna z pierwszych witam Cię Beatko wśród forumowej braci...Pokazuj i pytaj...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
LyraBea 19:32, 19 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Flower1, Rumianka Witam Was ciepło i zapraszam.
Do ogrodów innych zaglądam tu od lat, ale dopiero od kilku dni przytłoczona ogromem tematu do ogarnięcia zdecydowałam się otworzyć na Was.
Są momenty, że mnie temat przerasta, są chwile zwątpienia, ale i są takie dni, że po odwiedzinach w Waszych wątkach dostaję porządnego kopa i zabieram się do orki. Najzwyczajniej w świecie potrzebuję wsparcia forum.
Najpierw będę pokazywać, potem zacznę zadawać duuuużo pytań
____________________
Beata
dominika_ 20:14, 19 kwi 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Hej Beatko, bardzo piękny dom. Co do ogrodu to powoli, małymi kroczkami wszystko sobie zrobisz, głowa do góry
Pozdrawiam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
BasiaLT 21:18, 19 kwi 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Witaj
Dom śliczny i ogród napewno tez będzie taki. To ze wątpisz we wlasne siły to normalne bo przeciez nie jesteś ani projektantem ani ogrodnikiem. A nawet im rosliny choruja i wypadają wiec nie ma sie czym przejmować.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Anusia 21:24, 19 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Witam Cię Beatko!
Ach zmotywowałam Cię do założenia własnego wątku, bardzo sie cieszę
Nie było się czego bać. Masz piękny dom i teren do zagospodarowania czyli w dwóch słowach ujmując sporo pracy. Taką pracę wszyscy na O lubimy Bardzo dobrze zaczęłaś od wyrównania terenu a i pierwsze nasadzenia poczynione. Nie wiem jaki lubisz ogród nowoczesny czy bardziej rustykalny? Dodałam wątek do obsrwowanych, pozdrawiam z Żuław
____________________
Skandynawia po krzyżacku
AnnaCh 23:15, 19 kwi 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Cześć przyszłam się przywitać
Masz piękny dom, ogród pewnie też, pokazuj dalej i pozwolisz, że będę wpadać do Ciebie z odwiedzinami
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Dominika11 07:19, 20 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witam
powtórzę za wszystkimi - dom piekny a i ogród do niego też będzie super

będę zaglądać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Agatek 07:48, 20 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Ooo jaki dom śliczny
i super, że założyłaś wątek
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies