Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

tulucy 23:22, 29 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja tam nie wiem, czemu Ty narzekasz te azalie to jakoś się nazywają??? Piękne są.


Za odwiedziny dziękuję bardzo. Strasznie się cieszę, że teraz już znasz do mnie drogę. I zapraszam cały czas, na róże, na piwonie, na serniczek i co tam się uda...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kawa 08:00, 30 maj 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no Anula te twoje trzy rabaty na krzyż to cudne jak nic
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Gruszka_na_w... 14:03, 30 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Te azalie wyglądają cudownie. A Twoje zdjęcia zawsze sprawiają, że świat wydaje się piękniejszy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Alija 15:32, 30 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Zana napisał(a)
A u mnie tylko te azalie, kukliki i zakwitła malutka kocimiętka Purrsian Blue





Piękne azalie, takie delikatne, zresztą kuliki też cudne. No i te Twoje zdjęcia, przepiękne, fotografia artystyczna.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Iwona100 21:49, 30 maj 2022


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Też jestem ciekawa odmiany azalii. Śliczny mają kolor.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Zana 21:38, 28 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Cholerka, doprawdy nie wiem jak to się stało, że miesiąc mnie tu nie było. Czas jak struś pędziwiatr umyka. Czerwiec miałam nieco wyjazdowy, więc zdjęć za wiele nie ma. A w ostatni weekend było tak gorąco, że cyknięcie kilku fotek było już wyzwaniem.

Margerytka to tylko kadry

Magara po zdjęciach nie widać, ale uwierz nie nadążam pielić. O tulipanach u Ciebie doczytałam, ale oczywiście zdążyłam już zapomnieć. Zapisałam sobie na karteczce, tylko gdzie ona jest?

Lucy azalie to Eliza Hyatt

Kamila eeehhh, to tylko zdjęcia, odpowiednio wykadrowane. Rozgrzebane, zarośnięte chwastami poletka mam w sporej ilości, niestety...

Haniu jak zwykle niezwykle mi miło

Alija baaardzo dziękuję

Iwona jak wyżej napisałam, to azalie Eliza Hyatt
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:38, 28 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Zaległe rododendrony, dwa ujęcia z wieczorowej pory. W ogóle się nimi nie nacieszyłam w tym roku. Ostatnio weekendy mieliśmy wyjazdowe, wpadliśmy na działkę któregoś czerwcowego późnego popołudnia pod wieczór i tylko taka pamiątka się ostała

Rasputin



W duecie z Metallica

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:38, 28 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A teraz już krótka relacja z ostatniego upalnego weekendu. Mimo gorąca musiałam sporo popracować. Wysiało mi się w ubiegłym roku srylion chwastnicy, a do tego wyrósł drugi srylion gwiazdnicy. Jak to zobaczyłam to się prawie poryczałam. Zielone dywany tego dziadostwa. Kompostownik znowu pęka w szwach i trzy wory bio odstawione.

Na początek podokienna, hortki już w pąkach


A niektóre są szybsze



Rodgersje kwitną dość obficie




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:38, 28 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ursa, zobacz moje naparstnice bylinowe i nie mów mi, że ich nie widać







I paprotka. Poza tym na ruderowej zrobił się taki bajzel, że ciężko sfocić

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:38, 28 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Czy pamiętacie róże przy tarasie? Róż już nie ma. Są azalie, hortensje, jarzmianki, trafiły tam z innego miejsca tawułki Vision in Red, jeszcze skromniutkie z wiosennego dzielenia. Dokupiłam w tym roku bodziszka Pink Pouffe i malutkie rutewki kiusjańskie, króre już uroczo kwitną (a "zaraziłam" się nimi u Izy/Ursy)







Bodziszek Pink Pouffe, love







____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies