Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

lilarose 11:27, 29 cze 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
UrsaMaior napisał(a)


Moje musiałam przesadzać do donicy, ślimaki je strasznie żarły. Co ciekawe, nie ruszają Evening Star.

moje zostały też pożarte
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Wiolka5_7 14:02, 29 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Ania jak Ty fotki wrzucisz,to szczena opada ślicznie masz
Piękne te nowiutkie bodziszki uwielbiam bodziszki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Alija 14:35, 29 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Zana napisał(a)
I trochę fotek ze słonecznej, gdzie ciągle work in progress a końca nie widać



Aprilku, to te Twoje:





Ach, te Twoje fotki, zachwycające, podziwiam. Bardzo lubię bodziszki, śliczny Orkney Cherry, ten drugi zresztą też.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Zana 19:43, 29 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Johankawidziałam, dadzą radę Pięknie tę rabatę zrobiłaś

Reniu dziękuję Ja się oczywiście zawsze zachwycam Twoimi, muszę nadrobić zaległości

Lucy rutewkę kupiłam w necie. Jak chcesz to podam namiar.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:46, 29 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Magara szacuję ich wysokość na ok. 60 cm.

Dla Ciebie targanej dylematami jordanowymi mój Jordan. Nie widać, ale wielkością nie powala. Jednakowoż niech to Cię nie zmyli



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:54, 29 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Monia a podokienna dziękuje, też ją lubię, choć wiosną na niej pusto. Jedno z niewielu miejsc bez przeróbek

Iza kurcze, jedną z sadzonek też mam całkowicie obżartą i zastanawiałam się co ją tak załatwiło

Magda przeze mnie masz Lime Rickey? No bardzo miło. Oby Ci się spodobała jak zakwitnie Ja ją bardzo lubię.

Sylwia moje anabelki w słońcu też mdleją, ale jak już je cień ogarnie podnoszą listki i wszystko jest ok. Stipek kupiłam dziewięć i liczę na mały efekcik. Życzę, żeby Twoje dały czadu tak jak to one potrafią. Co do rodków, to mam wrażenie, że one w tym roku w ogóle jakoś później kwitły. Ale fakt, Rasputin i Metallica są nieco późniejsze.

Juźka cmok
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:03, 29 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
April no popatrz, zupełnie zapomniałam, żem Cię naparstnicami obdarowała. Nie doradzam co do ruszania, nie wiem. Bodziszek oczywiście, że w półcieniu. To niedawny zakup, więc trudno mi powiedzieć jak obficie i jak długo będzie kwitł. Mrokasia ma je od ubiegłego roku na słońcu. Zamówiłam je sobie, potem zobaczyłam u niej na żywo i już nie mogłam się doczekać, żeby doszły. Zamawiałam w necie.

Kasia Ty tak serio z tym plikiem? Kurczaczki, nooo... Zaniemówiłam

Wiola a ja do tej pory miałam jakiś opór przed bodziszkami. Najpierw miałam odmianę Johnsons Blue i on mi się wcale nie podobał. Potem skusiłam się na Rozanne i ten owszem, przypadł mi bardzo do gustu, szczególnie długością kwitnienia (niestety jakoś mi zaginęły i muszę dokupić). A te kupiłam teraz tak jakoś, bez większego przekonania, ale już się zakochałam

Alicja dziękuję A mnie się akurat ten Pink Pouffe bardziej podoba, kwestia gustu
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:08, 29 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dokończę wczorajszą "sesję" zdjęciową.

Słoneczna fragmentarycznie wieczorową porą:








____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:12, 29 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
I mam jeszcze jeden tegoroczny nabytek - rozchodnik Xenox Rainbow. Jak na razie podoba mi się, ale bardzo jestem ciekawa jego kwitnienia, bo fotki w necie jakieś takie nijakie. Jeśli ktoś ma to proszę o wstawienie





Tu w towarzystwie molinii Heidezwerg, którą w maju dzieliłam i bardzo ładnie przyrasta.

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:14, 29 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A na koniec mała sesja Lady, dawno jej nie było









____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies