Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:24, 28 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aaaaa, no dobra, czyli jednak nastawiam się bojowo
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
asiak 22:26, 28 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Zana napisał(a)
Aaaaa, no dobra, czyli jednak nastawiam się bojowo


Może nie będzie tak źle
____________________
AsiaDziałeczka Asi
jolanka 22:36, 28 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Anulka, najwyżej zamkniesz oczy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 22:39, 28 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ha, ha, jesteście urocze koleżanki w tym pocieszaniu
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
babka 22:45, 28 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Bez chwastów zanudziłybyście się dziewczyny, chwasty muszą być! Toż to nieodłączna część zdrowego ogrodu
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
lindsay80 22:54, 28 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Zana napisał(a)
Kobitki moje Kochane, bardzo, bardzo, bardzo WAM dziękuję za tak liczne odwiedziny i wszystkie życzenia imieninowe.

Wracam tu do Was po dwutygodniowym bez mała niezaglądaniu na forum niczym skruszona grzesznica. Tyle wpisów przez ten czas się nazbierało, że nie jestem w stanie ogarnąć.
Zbiorowo dziękuję wszystkim za pochwały i piękne słowa co do rabaty hostowej.

Odp. dla Edyty/Lindsay - świecznice sadzone były jesienią 2013 i w 2014 kwitły.




W ogrodzie nie byłam dwa tygodnie, jadę jutro i ciekawa jestem co tam zastanę. Mam nadzieję, że wszystko żyje. Myślę, że jednego można być pewnym: chwasty żyją na pewno!



No to trafiły Ci się świetne egzemplarze, bo moje sadzone latem 2016 i teraz nie zakwitną.
A coś im zapodajesz wspomagającego wzrost i kwitnienie?

Lepiej się już nastawiaj odpowiednio, bo po 2 deszczowych tygodniach to pewnie zastaniesz chwastowe giganty
____________________
Tu ma być ogród :)
Zana 23:17, 28 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ola ależ żarty się Ciebie trzymaja

Edytka no szczerze mówiąc to jakąś azofoskę dostały wiosną dwa lata temu i od tamtej pory nic nie dostały. Powinnam je czymś dożywić, tak jak i inne rośliny (po niektórych niestety widać, że czegoś potrzebują), ale zostawiam to już na przyszły rok. Jakoś się w tym sezonie nie wyrobiłam, a teraz to już chyba trochę późno na dożywianie?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
babka 23:23, 28 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Zana napisał(a)
Ola ależ żarty się Ciebie trzymaja

To taki wisielczy homor Aniu, zdołowana jestem pogodą, zero motywacji.

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
bacowa 23:24, 28 lip 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Naoglądałam się u ciebie Novalis i kupiłam 2 sadzonki i już rosną , a tak się zażegnywałam, że róż więcej nie kupie.
kerii 23:44, 28 lip 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
lindsay80 napisał(a)



No to trafiły Ci się świetne egzemplarze, bo moje sadzone latem 2016 i teraz nie zakwitną.
A coś im zapodajesz wspomagającego wzrost i kwitnienie?

Lepiej się już nastawiaj odpowiednio, bo po 2 deszczowych tygodniach to pewnie zastaniesz chwastowe giganty


Moja świecznica wsadzona w tamtym roku ( odgapiona od Ani ) też będzie kwitła, podobno to wyczytałam w necie żeby kwitła musi mieć dość wilgotno zwłaszcza wiosną i na początku lata

Ania na chwasty są najlepsze nowe rękawiczki i dobra kopaczuszka ja właśnie uzbroiłam się w nową parę i wybieram na wieś po prawie miesięcznym niebycie mam nadzieję, że chociaż może zremisuje z nimi bo o wygranej mowy nie ma

W sierpniu gnojówką ze skrzypu można jeszcze podlewać,przytargałam z nad morza cała siatę bo u mnie skrzypu nie uświadczy
____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies