Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

paulina_ns 21:29, 31 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Zana napisał(a)


Aniu dziękuję. Rojniki zostaną, jak zmarnieją to kupię w przyszłym roku nowe, tam jest kilka sztuk więc nie taki wielki koszt. A moje aktualnie najpiękniejsze hortki to te, wreszcie pokazały na co je stać:








Czekam wow przepiękny szpaler to anabelle? U mnie w tym roku hortki coś marnie rosną, chyba faktycznie pospieszylam się z ich cięciem wiosna, te co przycielam później pięknie rosną, a na pozostałych pełno gałązek bez kwiatów, czego nie można powiedzieć o Twoich
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Pawlus 21:35, 31 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Pięknie jak zwykle

Dobrze, że leniuchowałaś, ja też w tym roku czasami odpuszczam to i tamto.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Zana 21:42, 31 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dziewczyny, hortensje w ubiegłym roku to była porażka. O, tak wyglądały w 2016, rozpacz:



Co roku ścinam w połowie marca bardzo nisko, ok. 10 cm nad ziemią. To są te tak zwane strong anabelki. W ubiegłym roku dostawały kilka razy nawóz i guzik, nie kwitły, tzn. kwitły ale bardzo ubogo. W tym roku nie dostały żadnego papu, ale za to dostały z nieba dużo wody. I przypuszczam, że to w tym tkwi sukces tych kwiatów w tym roku. W ubiegłym roku było jednak dużo mniej opadów, a mój system nawadniający jest dość prymitywny.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
zoja 21:46, 31 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
śliczne te hortensje!
burza kwiatów
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
MirellaB 22:01, 31 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Anula hortki obłędne
Napisz ile masz sztuk w szpalerze i w jakich odległościach sadziłaś?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Zana 22:14, 31 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Pawlus dziękuję jak zwykle. No Ty to możesz odpuszczać, masz przecież odpicowany ogród. U mnie jeszcze sporo miejsca do zagospodarowania, ale jakoś nie mam zapału w tym roku.

Zoja no chyba im sumienie ruszyłam. Tak je w ubiegłym roku wyklinałam, że jak nic się przejęły

Mirelka tam są trzy sztuki. Nie pamiętam co ile sadziłam, ale będę jeszcze dwie sztuki dokupować, żeby był szpaler wzdłuż całego domu i będą trochę gęściej niż teraz.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
malgol 22:23, 31 lip 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Anula, zacznę od konca Anabelki przecudne uwielbiam je jednak mimo że tyle kłopotów z pokladaniem się sprawiają. Jezowki- cuda na ziemi muszę sobie sprawić jakieś takie konkretne kolory. Jakie są te Twóje bo nie doczytalam?
No I ten dół ogrodowy do skomentowania pozostał łącze się z Tobą w bólu! Też mam doła, nic mi się nie podoba, wszystko bym zmieniła a robić się nie chce. Masakra najgozej że nie wiem na co bym zmieniła najchętniej więc leżę na lezakujesli oczywiście pogoda pozwala. Czyli z rzadka...
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Zana 22:41, 31 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosia te jeżówki to Vintage Wine, jeszcze nie w pełni rozwinięte, ale już mi się bardzo podobają.






No widzisz jaki ból z tym dołem. Usiłuję wymyślić co i jak posadzić na rododendronowej rabacie, jak ją połączyć z resztą, bo teraz to jest misz masz. I najchętniej to bym w tym miejscu chyba wszystko wywaliła i zaczęła od początku. A w ogóle to linia rabaty mi nie wychodzi, zabieram po kawałku trawnika i ciągle jest coś nie tak. Em mnie niedługo pogoni
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
agata19762 22:53, 31 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniu cuuuudownie wszystko się rozrasta. Rabaty robią się tłuściutkie.
Moc serdeczniści z okazji imienin !!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Zana 22:59, 31 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agatko, jak miło Cię widzieć. Tym bardziej, że wiem jaka jesteś zajęta. Co tam u Natki? Mam nadzieję, że są postępy.

Dla Ciebie jeżóweczka Secret Affair:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies