Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Wieloszka 20:44, 23 lut 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
ana_art napisał(a)
na froncie też wyciapane traweczki i inne chabazie



Moje bergenie tak samo wyglądają - już się zastanawiałam, czy ich nie wyciepać, ale chyba dam im jeszcze szansę
Ale jakie piękne bukszpany u Ciebie! Zieloniutkie! Moje tak różnie się mają - tam gdzie mokro - żółto-brązowe. Na szczęście nie wszystkie
Ogrom pracy już za Tobą, a wiosna dopiero się zaczyna
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Zielona 20:52, 23 lut 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Bry wieczór Ranna różę obejrzałam. I choć znam zasadę "będzie miejsce na nowe" - to tej akurat bardzo szkoda. Bo kolor piękny, bo bliźniaczą siostrę posiada, bo gorsze zimy przeżywała, więc miniona powinna sprawić, że bujnie by kwitła. Mam nadziejże, że ja uratujesz.

Jutro przytnę moje limki. Myślisz, że nawet takie małe patyczki z młodych roślin można ukorzeniać? Skoro rolniczką zostanę, to szkółkarzem też mogę być, co mi tam A darmowe roślinki z własnych badyli... sama radość
aga_szsz 20:56, 23 lut 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Oj tez dałaś po robocie!
Dzięki za porady!

Hmm, ktoś tu pisał, że patyki limki wywalił na kompost???!!! Chętnie się bym nimi zaopiekowała Nie mam jeszcze w swoim ogrodzie ani pół limki! a planuję całe stado
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
ana_art 20:58, 23 lut 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
paniprzyroda napisał(a)
Co to za sposób ukorzeniania róż w ziemniakach?
no właśnie nie wiem u kogo to widziałam, ale u kogoś na Ogrodowisku, nic nie tracę spróbuję
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:59, 23 lut 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Wieloszka napisał(a)

Moje bergenie tak samo wyglądają - już się zastanawiałam, czy ich nie wyciepać, ale chyba dam im jeszcze szansę
Ale jakie piękne bukszpany u Ciebie! Zieloniutkie! Moje tak różnie się mają - tam gdzie mokro - żółto-brązowe. Na szczęście nie wszystkie
Ogrom pracy już za Tobą, a wiosna dopiero się zaczyna
w tamtym roku bergenie były po zimie jeszcze gorsze, bukszpany mi ostro zielenieją
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:01, 23 lut 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)
Bry wieczór Ranna różę obejrzałam. I choć znam zasadę "będzie miejsce na nowe" - to tej akurat bardzo szkoda. Bo kolor piękny, bo bliźniaczą siostrę posiada, bo gorsze zimy przeżywała, więc miniona powinna sprawić, że bujnie by kwitła. Mam nadziejże, że ja uratujesz.

Jutro przytnę moje limki. Myślisz, że nawet takie małe patyczki z młodych roślin można ukorzeniać? Skoro rolniczką zostanę, to szkółkarzem też mogę być, co mi tam A darmowe roślinki z własnych badyli... sama radość
tak wsadzaj, przecież niczym nie ryzykujesz, ale utnij im też góre, dobrze by miały ze dwa oczka
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 21:07, 23 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wieloszka napisał(a)

Moje bergenie tak samo wyglądają - już się zastanawiałam, czy ich nie wyciepać, ale chyba dam im jeszcze szansę
Ale jakie piękne bukszpany u Ciebie! Zieloniutkie! Moje tak różnie się mają - tam gdzie mokro - żółto-brązowe. Na szczęście nie wszystkie
Ogrom pracy już za Tobą, a wiosna dopiero się zaczyna


Wszystkie moje bergenie podobnie jak zimozielone dzisiaj podlałam. Podniosą sie za chwilę, tylko teraz tak brzydko wyglądają.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:08, 23 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
licho wie, ona wczoraj jak je odkryłam była cała, dzisiaj je stawiałam na nogi i wtedy pękła trudno, zobaczymy zasmaruje ją i zawinę, poobcinam gałązki bo długie i dam w te ziemniaki, może uda się zrobić zwykłą Nie rozpaczam ale żal, była u mnie od 2011

wody u mnie dostatek, śniegu sporo i padało nieźle ostatnio


Wygląda na to zatem, że od słońca...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ania74 21:18, 23 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Ania... i jak M uruchomił nawadnianie... ? bo można by tak sądzić po efekcie, hehe wizytówka przepiękna, ale chyba już to mówiłam...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Zielona 21:38, 23 lut 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
ana_art napisał(a)
tak wsadzaj, przecież niczym nie ryzykujesz, ale utnij im też góre, dobrze by miały ze dwa oczka


ok dziękuję za radę. Jutro pojadę jeszcze po ukorzeniacz, może będzie większe prawdopodobieństwo?
A czy na forum ktoś tak "urodził" sobie hortensję?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies