Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Witam, i o radę pytam :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam, i o radę pytam :-)

eVka 22:32, 06 maj 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
magda19831 napisał(a)


Wysoki ok. 3m , cena 100zl

Extra cena, świetne ze udało Ci się zdobyć taki okaz.
____________________
Wiolka5_7 06:22, 07 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
effka napisał(a)

Extra cena, świetne ze udało Ci się zdobyć taki okaz.

Własnie graby są tańsze od buków, które kupowałam...u mnie po 80 zł, też nie małe
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Makusia 09:43, 07 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Graby śnią mi się po nocach. Tyle pięknych ogrodów widziałąm z grabami, że aż mnie zazdrość bierze Piękne są, ale ja póki co nie mam na nie miejsca, choć kto wie, kto wie ....
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
magda19831 14:02, 07 maj 2018


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Makusia napisał(a)
Graby śnią mi się po nocach. Tyle pięknych ogrodów widziałąm z grabami, że aż mnie zazdrość bierze Piękne są, ale ja póki co nie mam na nie miejsca, choć kto wie, kto wie ....


Mi też się śniły i się wyśniły takie sny to lubię, bo dziś na przykład całą noc śniła mi się kłótnia z teściową

Myśl intensywnie, a nóż widelec jednak znajdziesz miejsce
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
eVka 08:59, 10 maj 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
magda19831 napisał(a)


Mi też się śniły i się wyśniły takie sny to lubię, bo dziś na przykład całą noc śniła mi się kłótnia z teściową

Myśl intensywnie, a nóż widelec jednak znajdziesz miejsce

Hehe o matko jakie sny, o wiele lepsze te ogrodowe
____________________
magda19831 07:09, 11 maj 2018


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Czy możliwe jest że sesleria jesienna już kwitnie? Na 16 sztuk 3 mają kwitnące kłosy. Podobna sprawa ze śmiałkiem darniowym - dwa mają kwitnące kłosy. W przypadku śmiałka podejrzewam że to kępka trawy a nie śmiałek.

Kupiłam na all „kulki” cisowe , miały być małe ale kulki, a dostałam coś co kulki kompletnie nie przypomina i raczej nie widzę szans żeby kiedykolwiek nimi zostały Wsadziłam je między graby i trawy, ale chyba muszę je eksmitować . Wg mnie one nadałaby się na obwódkę, ale gdzie ją mogę u mnie zrobić ? Może tu? W przypadku obwódki co ile powinny być posadzone?

____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
makadamia 08:23, 11 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Mój śmiałek też ma dwa kłosy. Pewnie byłoby więcej, ale zdaje się że go załatwiłam przesadzaniem:/.
O seslerii się nie wypowiem, ale carexy już poprzekwitały, więc nie zdziwiłabym się, gdyby sesleria miała podobnie.

Cisa pokaż. Nawet jeśli teraz wygląda jak drapak, to z całą pewnością cięciem wyprowadzisz go na kulkę. One świetnie reagują na cięcie i znakomicie się odbudowują nawet z grubych gałęzi. Ostatnio Joanna De pokazywała takiego delikwenta u siebie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
margaretka3 08:28, 11 maj 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
A jeśli nie kulki, to może poduchy... (zależy z jakiej odmiany są te niby-kulki) Przy wielopniowym grujeczniku wyglądałyby bosko

Trawy zgłupiały od upału, u mnie miłka wypuściła kłoski, a powinna w sierpniu (w tamtym roku to nawet zakwitnąć nie zdążyła)
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
magda19831 11:29, 11 maj 2018


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
makadamia napisał(a)
Mój śmiałek też ma dwa kłosy. Pewnie byłoby więcej, ale zdaje się że go załatwiłam przesadzaniem:/.
O seslerii się nie wypowiem, ale carexy już poprzekwitały, więc nie zdziwiłabym się, gdyby sesleria miała podobnie.

Cisa pokaż. Nawet jeśli teraz wygląda jak drapak, to z całą pewnością cięciem wyprowadzisz go na kulkę. One świetnie reagują na cięcie i znakomicie się odbudowują nawet z grubych gałęzi. Ostatnio Joanna De pokazywała takiego delikwenta u siebie


Moje śmiałki też były przesadzane. Ja dzieleniem i przesadzaniem załatwiłam chyba rozlpenice ;-/ Po pracy wrzucę zdjęcia.
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
magda19831 11:32, 11 maj 2018


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
margaretka3 napisał(a)
A jeśli nie kulki, to może poduchy... (zależy z jakiej odmiany są te niby-kulki) Przy wielopniowym grujeczniku wyglądałyby bosko

Trawy zgłupiały od upału, u mnie miłka wypuściła kłoski, a powinna w sierpniu (w tamtym roku to nawet zakwitnąć nie zdążyła)


Uwaga !!!! cisy odmiany: heksil (taką nazwę podał sprzedający ). Po pracy wrzucę zdjęcia i traw i cisów.
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies