Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

Pokaż wątki Pokaż posty

Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

anbu 07:41, 06 lis 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Najważniejsze się udało - gratulacje! reszta, czyli ogród, teraz z górki pójdzie
____________________
Ania Ogród Ani :)
Matka 20:55, 06 lis 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Pooglądałam...podoba mnie się piwniczka i ognicho i nawet zarośnięte rondo-mogę Ci poplewić na wiosnę, bo lubię
____________________
U Matki
Rytla 22:28, 08 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689

w kilku wątkach temat dyń się przewinął -nasze dyniobranie
____________________
Rytlogród na 18 stóp
makadamia 08:40, 09 lis 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ale dzieciaki szczęśliwe! Widać, że to ogród dla ludzi, a nie pod ładne zdjęcia na pinterescie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
AnnaCh 14:18, 09 lis 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Cześć wpadłam na szybko się przywitać, zaznaczyłam wątek, będę na bieżąco Dziękuję za wizytę u mnie
Bardzo podobają mi się Wasze budowle z cegieł, fajny klimat się stworzy w ogrodzie
Masz czterech synów? Już Cię uwielbiam i jednocześnie podziwiam, ja zawsze chciała trójkę dzieci, na razie na dwóch skończyłam, ale kto wie Super są takie pełne domy i rodziny
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Rytla 15:48, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Dzięki.
Asiu, chciałabym ładnie, jak z obrazka, ale tak naprawdę, to przecież na wieś wyniesiliśmy się ze względu na dzieci. Cieszy mnie, gdy porównują, czyje dynie dorodniejsze, którego drzewko ma więcej owoców, ale i przymykam oczy i nie patrzę, gdzie znów piłka leci, a nie powinna.

Aniu, synów mam pięciu! I jeszcze dwie panny gimnazjalistki do kompletu.
____________________
Rytlogród na 18 stóp
Margarete 16:24, 09 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witam sie w nowym wątku u ciebie
Ale będzie cudny ogród, juz jest fajnie, ta ceglana mała architektura i te sosny a do tego dzieciaki uśmiechnięte i taka dobra energia jak płynie z tych twoich zdjęć
Dyniobranie superowe, najmłodszy członek rodziny zdrowy i uśmiechnięty - gratulacje dla was !!
Ogród niewielki ale ma co najważniejsze : przed-ogródek, warzywnik, piwniczka, piec chlebowy...same fajne rzeczy. Powolutku przy pomocy forum powstanie piękny ogród - szczerze w to wierzę. Nasza Ana z wątku "Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem" tez ma 4 synów i sama pracuje w ogrodzie a jakie cacuszko jej sie udało z tego miejsca zrobić. Pamiętam jak sadziła tulipany z małym Jaśkiem w chuście a teraz ogród pokazowy ma ktory wygrywa nagrody w konkursach pism ogrodniczych.
Na pewno i Tobie sie uda
Będę kibicowac i zaglądać.
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malkul 10:18, 10 lis 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Rytla napisał(a)

w kilku wątkach temat dyń się przewinął -nasze dyniobranie

cudny obrazek!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
anbu 07:52, 11 lis 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Rytla napisał(a)


Aniu, synów mam pięciu! I jeszcze dwie panny gimnazjalistki do kompletu.





Zdjęcie cudne, bije z niego radość
____________________
Ania Ogród Ani :)
makadamia 08:37, 11 lis 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Rytla napisał(a)
Dzięki.
Asiu, chciałabym ładnie, jak z obrazka, ale tak naprawdę, to przecież na wieś wyniesiliśmy się ze względu na dzieci. Cieszy mnie, gdy porównują, czyje dynie dorodniejsze, którego drzewko ma więcej owoców, ale i przymykam oczy i nie patrzę, gdzie znów piłka leci, a nie powinna.

Aniu, synów mam pięciu! I jeszcze dwie panny gimnazjalistki do kompletu.
!

O kurczę!
Podziwiam i zazdraszczam. Wydaje mi się, że takie duże rodziny to bardzo fajne środowisko dla dzieciaków. U mnie tak samo jak u AniCh - chciałam trójkę, a skończyłam na dwójce. Już teraz brakuje mi cierpliwości, więc obawiam się, że przy większej ilości łobuziaków zamieniłabym się w prawdziwą jędzę.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies