Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

Pokaż wątki Pokaż posty

Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

iwka 21:11, 18 lis 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
jak ładnie tam macie u siebie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Rytla 21:20, 18 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Wsi spokojna, wsi wesoła.
Jeszcze niedawno ten zagajnik co jest na środku był źródłem maślaków, teraz już podzielony czeka na kolejne domy okoliczne...
Bezpośrednio za płotem mamy już sąsiadów z każdej strony, od południa zamieszkają niebawem, a od zachodu wkróte będą budować.
____________________
Rytlogród na 18 stóp
Magda70 21:46, 18 lis 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Rytla napisał(a)
to się udalo:


oj...jake poważne spojrzenie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Rytla 22:20, 18 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
ludż, jak ludzie - zwykły niemowlę, bardzo radosny na ogól, poważny tyko na zdjęciu
____________________
Rytlogród na 18 stóp
iwka 22:26, 18 lis 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Rytla napisał(a)
Wsi spokojna, wsi wesoła.
Jeszcze niedawno ten zagajnik co jest na środku był źródłem maślaków, teraz już podzielony czeka na kolejne domy okoliczne...
Bezpośrednio za płotem mamy już sąsiadów z każdej strony, od południa zamieszkają niebawem, a od zachodu wkróte będą budować.
tak właśnie sobie myślałam, że niebawem pewnie tych drzewek nie będzie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
AnnaCh 22:32, 18 lis 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Szkoda drzew, ale nic się nie poradzi
My jak kupowaliśmy działkę, to się baliśmy o las, że może kiedyś miasto będzie chciało się rozrosnąć i już nie będziemy na skraju osiedla. Uspokoiliśmy się trochę, bo granica miasta jest zaraz w lesie i to Park Krajobrazowy, to nam chyba nie wytną
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwia_slomc... 22:54, 20 lis 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Wpadam z rewizytą i Łał piękna architektura ogrodowa z cegły uwielbiam cegłę i drewno w ogrodzie. Gratuluję najmłodszej pociechy i podziwiam ja przy dwóch chłopakach wymiękam.
W zasadzie ogród już ma przestrzeń podzieloną i zostało go tylko obsadzić roślinnością Działka wąska , ale już fajnie podzielona.
Myślę, że powinnaś zrobić spis roślin jakie już rosną, i drugi tych , które chciałabyś mieć w otoczeniu, potem pomyśleć jakie maja wymagania i spróbować znaleźć dla nich najlepsze miejsce. Masz jakieś typy?
Ogród rustykalny to konkretna roślinność
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 22:18, 21 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Witam sąsiadkę Pieknie wygląda cegła w ogrodzie Robi wspanialy klimat
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AniMa 10:02, 22 lis 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Witam Wpadam z rewizytą. Pierwsze co to zazdraszczam piwniczki i pieca chlebowego...kiedyś kiedyś marzyło mi się...teraz już się nie wkomponuje
Dzieciaczki super Moja starsza tez już się bierze go garów
Pozdrawiam
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Rytla 20:14, 23 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Mąż dziś zinwentaryzował przód! narysowaliśmy dokładnie.Niech tylko Naręczny odpadnie to wrzucę.
____________________
Rytlogród na 18 stóp
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies