Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Zlot Ogrodowiska w ogrodzie Gramy "Zielono mi" - maj 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

Zlot Ogrodowiska w ogrodzie Gramy "Zielono mi" - maj 2011

agnieszka_ba... 07:20, 12 cze 2011


Dołączył: 13 paź 2010
Posty: 171
Grażyno i Maćku, bardzo dziękuję za przesympatyczne spotkanie. Wasz ogród jest prześliczny i szalenie zadbany a talenty obu gospodarzy widać na każdym kroku. Mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce.
____________________
Obym w końcu mogła zająć się ogrodem .... Zmiany zmiany zmian
Jagna 07:51, 12 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Ej cudownie Wam tam było wszyscy uśmiechnięci. A mnie nurtuje co to za torcik tam pożeraliście? czyżby twarożkowy na chlebie?
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
grama 08:21, 12 cze 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Danusiu, Witku i pozostali nasi mili Goście. Dziękujemy za lejące miód w serca nasze słowa i za cudne fotografie. Od rana przy kawce zastanawiamy się, jakie wrażenia macie po pobycie u nas, a tu takie wspaniałości piszecie, takie śliczne zdjęcia pokazujecie. Dziekujemy Ogrodowisku, że integrują, inspirują, że są i że Im się chce w tym szalonym świecie robić najwspanialszą rzecz; poznawać i łączyć ze sobą ludzi kochających przyrodę, a ogrody w szczególności.

A to roślinne prezenty, jakie dostalismy od Gości.
Jedna z kulek, wiadomo od kogo, w przymierzalni.


Begonia-gigant od Grzesia.



Uroczy storczyk i elegancka kalla od Geni i Hani.





Tajemnicza butelka od Agnieszki i słodycze czekaja na degustację, a siewniczek na pierwsze użycie.
Dziekujemy!







____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Sebek 08:39, 12 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak miło na Was popatrzeć. Pięknie Grażynko masz w ogrodzie i jakie fajne prezenty dostałaś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
grama 08:54, 12 cze 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Jagna napisał(a)
Ej cudownie Wam tam było wszyscy uśmiechnięci. A mnie nurtuje co to za torcik tam pożeraliście? czyżby twarożkowy na chlebie?

Tak, bingo, twarożkowy z rukollą.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
zbigniew_gazda 09:07, 12 cze 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Łezka mi poleciała jak przed chwilą poogladałem zdjęcia. Ogrodowisko to najpiękniejsza przygoda jaka nam się przytrafiła. Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania. Ogród przepiękny .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Joku 09:19, 12 cze 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12137
Już część zachwytów moich zostawiłam u Grzesia. Cieszę się że mogłam was poznać. No i bardzo żałuję że mnie nie było. Jeszcze w ostatnim tygodniu się zastanawiałam nad wyjazdem. Piękny ogród Gramo i Maćku. Wyobrażam sobie ile pracy musicie poświęcić żeby wszystko tak ładnie i zadbanie wyglądało. Zauważyłam że piesek został maksymalnie dopieszczony przez (chyba) Agnieszkę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Jagna 09:41, 12 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
grama napisał(a)

Ej cudownie Wam tam było wszyscy uśmiechnięci. A mnie nurtuje co to za torcik tam pożeraliście? czyżby twarożkowy na chlebie?

Tak, bingo, twarożkowy z rukollą.


tym gorzej że mnie nie było
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Gardenarium 10:06, 12 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kolejne zdjęcia Witkowe, aż się wzruszyłam, naprawdę

Grzesio, Grażynka, Maciej i ja z lewej oczywiście



Przybyła Hania i Gienia



Dyplom za I miejsce, które ogród zajął, u nas zresztą także przypominam, że otrzymał główną nagrodę w naszym pierwszym konkursie



Pamiątkowe zdjęcie powtórzone dla bezpieczeństwa, jakby te pierwsze nie wyszły. Zobaczcie jak się ułożył Maciej
Wiadomo, gdzie najwygodniej

Wszyscy uśmiechnięci i szczęśliwi.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:07, 12 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Buraczek

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies