Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Zlot Ogrodowiska w ogrodzie Gramy "Zielono mi" - maj 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

Zlot Ogrodowiska w ogrodzie Gramy "Zielono mi" - maj 2011

Martek 22:08, 12 cze 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Małgosiu ,a poznawanie mężów czy żon drogą wirtualną też zaczyna być normą
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Matka 23:20, 12 cze 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ależ Wam zazdraszczam!ogrody bajkowe!

Gramo, Ty chyba nie sypiasz tylko "szlifujesz" swój ogród???

Pozdrawiam
____________________
U Matki
KasiaWB 01:09, 13 cze 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
........co ja tu będę się rozpisywać ................ PIĘKNIE
grema - poznałam Wasz ogród już pierwszego dnia jak tu trafiłam i do dziś nie mogę wyjść z podziwu nad ogromem włożonej pracy i wspaniałym efektem końcowym to mnie dopinguje do dalszej pracy na moim kawałeczku
Żałuję bardzo, że nie mogliśmy być na tym spotkaniu no ale to przecież dopiero początki spotkań ))
Serdecznie pozdrowienia dla Gospodarzy i Gości!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
grama 09:23, 13 cze 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Podsumowanie.
Ale się czyta! To spotkanie, te Wasze wpisy, to nagroda za tworzenie ogrodu, za trud, pot, zwątpienia w to, czy warto, czy to ma sens. Warto! I ma sens.
Wielką prawdą jest to, co powiedziała mi kiedyś moja Przyjaciółka, że drzewa należy sadzić, kiedy ma się 20-30 lat, żeby móc długo cieszyć się nimi, patrzec jak rosną i dojrzewają z nami. Sęk w tym, że w tym wieku jeszcze się o tym nie wie. To taka uwaga dla najmłodszych z naszego klanu.
Grzesiu, ale wzruszające słowa, dziękujemy...
Martek, też byłam przekonana, że Grześ to facet sporo starszy, a tu chłopię trakie z begonią ogromniastą, nie mogłam uwierzyć, że to TEN Grześ.
Każdy ma jakieś wyobrażenia, nie wiadomo skąd, a potem się nadziwić nie może.
Danka, Hania, Genia, Agnieszka i Martynka; tu zaskoczenia nie było, zresztą Dankę każdy zna z telewizji, ale już Witek, też widziany nie raz na ekranie, zskoczył mnie bardzo. Wydawało mi się, że jest taki poważny, niedostępny, zamknięty, a jest miły, ciepły, bezpośredni, w dobrym tego słowa znaczeniu, i bardzo "dopasowany" do Danusi. Świetny duet.
Małgosiu, z netu, z realu, to nie jest ważne. Ale historia może być fascynująca, też bym chętnie posłuchała... A zresztą, tak jak Grześ napisał, niemożiwe staje się możliwe. Przecież myśmy się też tak poznali, a potem z Forum do realnego ogrodu.
Przyłączm się do apelu Danki - spotykajmy się dalej, poznawajmy się. Sebek napisał, że tu są normalni ludzie, chyba ma rację. Do takich "normalnych", klanów dodałabym jeszcze leśników i weterynarzy. Może to łączy miłość do przyrody?
Jagna, cegły leżą na geowłókninie, która jest pod całą rabatą. "Trzyma "je trawa. Nie są klejone, murowane. Nie wiem, czy to się sprawdzi w warzywniaku, chyba nie. Musiałoby być coś solidniejszego.
Agnieszko, dziękuję Wam za przyjazd, tyle kilometrów... A Buraś dziękuje specjalnie!
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
agnieszka_ba... 11:19, 13 cze 2011


Dołączył: 13 paź 2010
Posty: 171
Buraś jest kochany i słodziak straszny. A jak wszyscy wiedzą zwierzęta upodabniają się do właścicieli. Stad prosty wniosek .
Jeszcze raz dzięki za super wizytę . Mam nadzieję, że zobaczymy się u Danusi - stamtą jest tylko mały krok do mnie (czyli jakieś 20 km).
____________________
Obym w końcu mogła zająć się ogrodem .... Zmiany zmiany zmian
Gardenarium 00:36, 14 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zobaczcie jaki odzew na ten wątek. Powstają też ciągle nowe wątki ogrodowe, piękne ogrody nam się "trafiają" i piękni ludzie.
Dziękujemy Wam za to I do zobaczenia!
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 00:48, 14 cze 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Im więcej Danusiu ogrodów tym obawiam się ,że w końcu mnie jakiś kompleks dopadnie .Poprzeczka idzie w górę ,ogrody z nagrodami ,a tu pikuś ! Mój pikuś !5 minut i wszystko ogarnięte wzrokiem,a tu jak się patrzy na zdjęcia to dech zapiera na cały,słoneczny dzień
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
jotka 09:35, 14 cze 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Martek napisał(a)
Im więcej Danusiu ogrodów tym obawiam się ,że w końcu mnie jakiś kompleks dopadnie .Poprzeczka idzie w górę ,ogrody z nagrodami ,a tu pikuś ! Mój pikuś !5 minut i wszystko ogarnięte wzrokiem,a tu jak się patrzy na zdjęcia to dech zapiera na cały,słoneczny dzień


Też tak przez chwilę myślałam, ale właśnie w różnorodności piękno
Podziwiam ogrody innych, a kocham swój ukwiecony kawałek ziemi
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
hanka_andrus 09:46, 14 cze 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Mamy takie odczucia często.Ale przychodzi refleksja i powrót do naszej pięknej rzeczywistości....
I właśnie dlatego , wielkich stresów z tego powodu nie mam.Mam co mam, i się tym cieszę i nasładzam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
GrzegoSz 13:23, 14 cze 2011

Dołączył: 13 maj 2011
Posty: 15
Przepiękny i bardzo zadbany ogród.
Kilka postów wcześniej Jagna napisała o tym, że chyba miała najbliżej na spotkanie, a mimo to nie mogła się pojawić. Popatrzałem na mapę ogrodów i widzę że miałem zdecydowanie bliżej. Tym bardziej żałuję, że nie mogłem podziwiać w rzeczywistości ogrodu Grażynki i Macieja.
Chociaż zdjęcia nie oddają w pełni atmosfery to widać, że spotkanie się udało, a potwierdzają to komentarze uczestników.Jakże mogłoby być inaczej, jeśli spotykają się ludzie, których łączy wspólna pasja i zamiłowanie, do tego w pięknie urządzonym miejscu.

____________________
Chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się, Chcesz być szczęśliwy jeden rok - wyjdź za mąż, Chcesz być szczęśliwy całe życie - załóż ogród.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies