Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Zlot Ogrodowiska w ogrodzie Gramy "Zielono mi" - maj 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

Zlot Ogrodowiska w ogrodzie Gramy "Zielono mi" - maj 2011

Grzesiu 10:12, 12 cze 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 330
Ja jeszcze nie mogę przyjść do siebie
takie spotkania są cudowne, nabiera się od razu chęci do życia...do pracy w swoim ogrodzie
I tak mi chodzi po głowie myśl, że za każdym wątkiem...ogrodem stoi jakiś człowiek
bo to my tworzymy ogrody...ludzie
każdy ogród odzwierciedla nas samych....tych którzy z nami w nim pracują.....spędzają wolny czas
I znów potwierdza się moja teza....że każdy ogrodomaniak to wspaniały człowiek, kochający przyrodę i zwierzęta
My po prostu patrzymy na świat inaczej.....
i to jest piękne

Grażynko dziękuję za wspaniałe przyjęcie nas w swoim ogrodzie
Mogłem Was tak słuchać do nocy
Przepraszam że tak wcześnie zabrałem gości
I teraz tak sobie myślę że Wy mogliście jechać z nami, a Danusia by Was w drodze powrotnej odstawiła do domku
ale co się odwlecze...

Ogród duży...jeszcze z wielkim potencjałem
ale mam w głowie ciągle słowa Danusi, żeby ogród nie stał się udręką...smyczą na której jesteśmy uwiązani
Ogród ma cieszyć nas....i tylko nas samych
Czy tak sobie wyobrażałem Wasz ogród?
chyba tak....Chociaż piękniej wygląda jednak w realu
bo są takie które wyglądają cudownie na zdjęciach....a w rzeczywistości gorzej
w tym wypadku ogród jest ładniejszy na żywo

Begonia "Dragon" może rosnąć w pełnym słońcu
nic jej nie będzie....dostanie takie fajne ciemne liście
i będzie gigantyczna

Dziękuję wszystkim za cudowne spotkanie

I jeszcze jedno
jak ten czas szybko przeleciał



Kobietom jednak do szczęścia wystarczy małe choćby ciurkadełko
te zrobione u mnie...ale był taki ubaw, że muszę wam pokazać ich radość















____________________
Moja-dzialeczka-Grzesiu
an_tre 11:01, 12 cze 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Cudownie spotkanie w przepięknym ogrodzie, dużo przestrzeni świetnie komponującej się z rabatami kwiatowymi skalniak szczególnie mnie zachwycił zwrócił moją uwagę już na wątku Gramy ))
Jak zwykle niezapomniane wrażenia szkoda, że nie mogłam być z Wami przyznaję się, że planowałam nie wyszło a szkoda
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
hanka_andrus 11:02, 12 cze 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dzięki ,Grzesiu,Grażynko,Macieju że zaprosiliście nas do swojego królestwa .Jedni mogli być w nim realnie,inni tylko wirtualnie,jednak odczucia i tych co byli,i tych co oglądają,pokrywają się w 100%-
Wasze ogrody są bajkowe.

Ja na razie podpatrywać będę,a co zastosuję u siebie?
Czas pokaże na ile mi zdrowie i finanse pozwolą.....

Każdemu życzę sił i wytrwałości.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 12:28, 12 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cały czas się uśmiecham do monitora jak Was widzę
Ostatnia fotka psa - cudo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 12:56, 12 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Grzesiu, pięknie to napisałeś, łezka mi leci po policzku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 13:15, 12 cze 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Już na "gorąco"widziałam pierwsze foty i czytałam relację ze spotkania .Nagły brak łączności nie wrzucił już mojego nocnego komentarza .Co się odwlecze...
Grażynko macie z mężem cudnie zagospodarowany teren.Od początku poznania jest on jednym z moich ulubionych ogrodów na forum.
Spotkanie widać bardzo udane .Radość na twarzach gości i zadowolenie widać emanuje z fotografii , nie da się ukryć ...
Miło Cię poznać Grażynko ,męża masz z poczuciem humoru to taka cenna cecha charakteru Sympatycznych gości również jest dobrze poznać .Grześ myślałam,że jest starszy
Wszystkich serdecznie pozdrawiam .Jak się kogoś widzi jeszcze lepiej jest później z nim prowadzić forumowe rozmowy ...Nie ma takiego zastanowienia za nim się coś napisze czy na pewno po drugiej stronie jest "Zosia"))Jak może odebrać to co mam do przekazania itd.
Szkoda,że nie mogłam bawić się z Wami ,ale dzięki Waszej relacji prawie tam byłam
Pozdrawiam serdecznie Marta
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Niage 13:22, 12 cze 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Grzesiu, cudnie to wszystko napisałeś, oczy mi się zaszkliły. Jak szybko czas nam minął, szkoda, za szybko. Jestem pod tak ogromnym wrażeniem, że chodzę dzisiaj "nieprzytomna"
Było pięknie Poznałam cudownych ludzi
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Grzesiu 13:37, 12 cze 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 330
Fajne jest to uczucie dzień po spotkaniu?
no nie?
to było takie odcięcie od rzeczywistości...od codziennych spraw...obowiązków
warto było
niech żałują Ci co nie byli !!!
Starszy?
i tak jestem już stary....nie tak dawno miałem 18-tkę....ale to wieki temu już
____________________
Moja-dzialeczka-Grzesiu
hanka_andrus 13:47, 12 cze 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Nie przejmuj się Grzesiu!Też miałam niedawno osiemnastkę..........dwójki wnuków!
Życzę dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej mamy!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 13:48, 12 cze 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408


Nie daj się tylko zakwalifikować do przedszkolaków,albo do dziadków z Alzheimerem.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies